Новини

16.06.2009|07:52|Буквоїд

Отець Василь Вороновський. «Свідчення»

Отець Василь Вороновський давно є причиною паломництва вірних до церкви св. Михаїла у Львові. Таким притягальним зробив його особу дар зцілення від різних недуг та практикування екзорцизму.

Водночас за плечима єромонаха 30 років активного священичого служіння і зцілення у підпіллі. Свого часу отець не раз давав інтерв´ю, розповідаючи про своє життя та діяльність, і матеріал цей вельми цікавий, бо показує цього неординарного священика максимально щиро, з його власних свідчень, на ширшому тлі життя Церкви.

На основі таких інтерв´ю і складена книжка, яку ви тримаєте в руках. Згадані тут історії, які, можливо, не раз лунали з уст отця на  проповідях, є вже надбанням нашої Церкви: в житті одного свідка віри відбиваються долі багатьох інших, котрі так само віддано свідчили її своїм життям і про яких тут уривково згадано. Тут можна натрапити на знайомі прізвища, місця, парафії, церкви, вихопити з часового плину певні події і дрібні деталі, що їх вибірково фіксує людська пам´ять і які часто губляться у великій історії. 

Отець Василь Вороновський. Свідчення. Упорядник Марічка Чайка. Львів: Свічадо, 2009. – 128 с.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери