Погода Київ
Software development engineer c #
Спеціаліст з міжнародних перевезень
Головна\Новини\Белетристика

Новини

08.09.2009|22:48|Буквоїд

Галина Вдовиченко. «Тамдевін»

Вийшов друком роман, що отримав першу премію літературного конкурсу «Коронація слова – 2009»

Дія роману відбувається у Карпатах неподалік від замку Гербуртів.

Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар´єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі і просторі. В цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди.

Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї.

Галина Вдовиченко. Тамдевін. - К. :Нора-Друк, 2009, - 232 с. ПК (Популярні книжки). М´яка палітурка.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

02 жовтня 2009, 12:20|Альона:
Я дуже люблю читати книги!(1-2 прочитати за тиждень).Ця книга одна із тих котру я прочитала за 1 день.На одному подиху. Автор використовує слова "Серпантинова дорога..." так от ця книга проклала цю дорогу до мого серця.Я не тільки пережила усі події разом із героями, а і багато що дізналася про вовків.Про їх характер, погляд, і мову.
Галина дуже добре володіє українською мовою. Я пишаюсь, що я українка і що мені є на кого рівнятися як журналісту і як простій людині.
Держава починається не з політиків,а з кожного з нас.
Ті слова,які говорить найкраща подруга головної героїні, про наші душі, памятки...і т.д Зачепили мене за живе. Пам`ятаєте як вона розповідає, про те, що ресторан купував старовинні речі за великі гроші.І мені стало соромно, за нас, що ми продаємось. Продаємо нашу сімейну історію. Коли я навчалася в Лондоні.Я жила в сім`ї однієї італійки, батьки котрої переїхали в Англію коли вона була ще зовсім юнною. Так у них є скриня де історія ще з 1701 року.

Дякую Вам Галино!
Додати свій коментар:
Ваше ім'я 1000 залишилось Ваш коментар підтвердіть, що ви не робот: Якщо Ви не бачите свій коментар на сторінці після введення, натисніть кнопки Ctrl+F5

Партнери