Re: цензії

20.07.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Небоземляни – діти світла серед нас
19.07.2024|Богдан Дячишин, Львів
Я і є памʼять – вічний
18.07.2024|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету ім.Стефаника
Літературознавчі візії Лариси Табачин
Знову – Селін, знову – війна
06.07.2024|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Верліброві філософеми Євгена Барана
28.06.2024|Сергій Постоловський
«Анатомія ненависті. Путін і Україна» Сергія Руденка. Книга для тих, хто хоче не тільки знати, але й зрозуміти
27.06.2024|Богдан Дячишин, Львів
«До світла, що у слові…» (Полілоги живого слова для дітей і дорослих)
20.06.2024|Віктор Вербич
Нора Ікстена: «Чи любов краща за життя?»
18.06.2024|Галина Максимів, Прикарпаття
Відкриваючи «Галактику Андромеди»
І рід, як сад

Події

26.04.2022|14:49|Буквоїд

Українські книги – у найбільшому книжковому магазині Берліна

«Видавництво Старого Лева» розпочало співпрацю з найбільшою книгарнею Берліна, Dussmann – відтепер українські книги можна придбати як у книгарні в центрі Берліну (Фрідріх-штарссе, 90), так і на сайті Dussman. Наразі читачам доступні 82 книжкові позиції – представлена література для дорослих та дітей українських авторів, а також книги іноземних авторів, перекладені українською.

Серед них книги Олега Сенцова («Хроніка одного голодування»), Станіслава Асєєва («Світлий шлях: історія одного концтабору»), Андрія Бондаря («Ласощі для Медора»), Миколи Рябчука («Лексикон вода»). Також у книгарні є література для дітей та підлітків – «Родинна абетка» Мар´яни Савки, «Найщасливіше левеня» Олександра Шатохіна, «Мирослава та інші з двору» Олі Купріян, «Ліга непарних шкарпеток» Галини Вдовиченко, «У світлі світляків» Ольги Войтенко, «Талант: інструкція з використання», створена Фундацією Дарини Жолдак. Також читачі зможуть придбати світові бестесери українською – «Розмови з друзями» Саллі Руні, «У розушуку» Джона Ле Карре, «Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро, «Країна Мумі-тролів» Туве Янссон, «Джуді Муді – детектив» Меган МакДоналд та ін. Окрім цього, також є картонки та віммельбухи для дітей.


Комунікація з Dussmann тривала близько трьох тижнів. У березні до «Видавництва Старого Лева» звернувся Данило Полілуєв-Шмідт, представник громадської організації «IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur», який є давнім шанувальником книг Старого Лева. Організація придбала у Видавництва понад 30 примірників англомовної книги «Ukraїner. Ukrainian Insider» на подарунок своїм партнерам, а також книги для благодійної акції на підтримку України, що відбулася 10 квітня у Берліні в рамках дня Leuchtturm Ukraine. А ще Данило Полілуєв-Шмідт давно міряв, щоб українські книги продавались у Німеччині, тож допоміг сконтактувати менеджерів Видавництва з представниками книгарні Dussmann для налагодження подальшої співпраці.
Старий Лев спільно з паном Данилом та менеджеркою відділу міжнародної літератури Dussmann Лаурою Шульц працювали над замовленням та врешті змогли обрати необхідні книги з величезного асортименту Видавництва. Певний час зайняв пошук способів доставки книг до Німеччини, адже це понад 2 тисячі примірників. 8 квітня книги були відправлені з України у Німеччину і вже представлені на полицях книгарні та сайті Dussmann.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери