Головна\Події\Фестивалі

Події

18.09.2020|12:46|Буквоїд

Книжка Оксани Драчковської стала лауреатом премії BookForum Best Book Award 2020

У рамках 27 Львівського міжнародного BookForum відбулося оголошення результатів премії BookForum Best Book Award 2020. Цього року за відзнаку змагалось понад 400 книжок від 72 видавництв. І за недавньою традицією книжки оцінювали журі у трьох містах–Львові, Києві та Харкові.

У номінації «Література для дітей від 6 до 8» перемогу здобула книжка чернівецької письменниці Оксани Драчковської «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», яка побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Книжка отримала нагороду «за делікатне висвітлення непростої теми, що завдяки мистецькій формі досягає дитячої свідомості та виховує людяність».

Як зазначає головна редакторка дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христя Венгринюк«ми дуже тішимось, що отримали перемогу саме за цю книжку, адже вона надзвичайно важлива. Авторка Оксана Драчковська описала історію своєї сім´ї, свого сина, який з народження на візочку. Тема інклюзії завжди була дуже складною, але такою потрібною. І нарешті ми дійшли до тієї соціальної відповідальності, що почали про це говорити. Тому для нас саме цей текст в оформленні Оксани Драчковської (молодшої) такий цінний».  

«Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама» – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка. Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається, і як жити в цьому світі, який здебільшого призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова і дарує усмішку та надію.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

01.07.2026|16:44
Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
28.06.2026|20:48
«Смачна комунікація» література, гітара,троянди,філософія
26.06.2026|17:27
«Кожен важливий на своєму місці»: VI Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголосив цьогорічну програму
22.06.2026|16:01
Літературний пікнік у Парижі на сонцестояння
21.06.2026|13:01
«Свій серед своїх?». Як подолати прірву між цивільними та військовими
11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly


Партнери