Головна\Події\Фестивалі

Події

07.09.2020|03:52|Буквоїд

На «ЧЕНДЕЙ ФЕСТ 2020» приїде головна героїня фільму «Тіні забутих предків»

10-14 вересня в Ужгороді та селищі Дубове на Тячівщині пройде ІІ Літературно-мистецький онлайн «ЧЕНДЕЙ ФЕСТ 2020», присвячений 55-ій річниці першого показу шедевра світового кіно режисера Сергія Параджанова "Тіні забутих предків", автором сценарію якого був письменник-закарпатець, лауреат Шевченківської премії Іван Чендей.

З цієї нагоди до Ужгорода приїде виконавиця головної жіночої ролі знаменитої кінострічки – народна артистка Україна Лариса Кадочникова. За роль Марічки у фільмі «Тіні забутих предків» 1991 року Лариса Кадочникова удостоєна Національною премією імені Т. Шевченка.

10 вересня, о 18:00, пані Лариса візьме участь у круглому столі «Закарпатці в «Тінях забутих предків» до 55-річчя прем’єри фільму «Тіні забутих предків» (режисер С. Параджанов), що відбудеться у дворику Закарпатського обласного художнього музею імені Й. Бокшая (Ужгород, пл. Жупанатська, 3). Онлайн подію можна буде дивитись на сторінці Письменник Іван Чендей» (https://www.facebook.com/profile.php?id=100025327570221) у соцмережі Фейсбук та на YouTube-каналі «Ужінформ» (https://uzhinform.com/ ).

Учасником згаданого круглого столу також стане кінокритик, лауреат Державної премії імені О. Довженка Сергій Тримбач (Київ) та мистецтвознавиця Вікторія Приходько-Манайло (Ужгород) та ін.

Проєкт «Чендей Фест 2020» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За підтримки Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородскої міської ради та БО "Міжнарордний благодійний фонд імені Івана Чендея".

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери