Re: цензії

17.02.2020|Ігор Зіньчук
Дорогою слова до пізнання Істини
17.02.2020|Василь Кузан
Це більше, ніж книга
14.02.2020|Богдан Дячишин, Львів
Світ у мріях
13.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
«Тримайся за повітря» – символ Любові агапе і світлого кохання
12.02.2020|Ольга Червінська
Джаз — «це інший можливий погляд на світ...»
11.02.2020|Ганна Клименко-Синьоок
Поза межами безмежжя, або Роман із присмаком поезії та лавандово-кавовим ароматом
10.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
Карколомні і несподівані сюжети у новій книзі Ніни Фіалко
10.02.2020|Володимир Кузьменко, доктор філологічних наук, професор
Митець неореалістичної формації
09.02.2020|Назарій Андрійчук
"Єнчий світ", як ліки для душі
09.02.2020|Уляна СВЕРЕДЮК, пошукач кафедри фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету ім. Івана Франка
Дещо про порівняльну характеристику мотивів жіночого начала в українській поезії та філософії
Головна\Події\Фестивалі

Події

22.01.2020|13:15|Буквоїд

Українська дизайнерка Оксана Караванська 23 січня представить свою колекцію у Давосі

Культурна дипломатія в дії:UkrAINianHauteCoutureпід час Всесвітнього економічного форуму у Давосі

23 січня 2020 року відома українська дизайнерка Оксана Караванська представить свою колекцію UkrAINian Haute Couture під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі. Модне шоу відбудеться в Українському Домі у Давосі.  

Під темою «Україна: творчість, інновації, можливості» Український Дім у Давосі презентує найкращі досягнення нашої країни. Це центр спілкування та гостинності з низкою глобальних панелей та презентацій. Тут проводяться дискусії про глобальні виклики, які формують наше майбутнє, та можливості, які пропонує Україна. Тут демонструється різноманітність нації з тисячолітньою історією. Тут передається позитивна енергетика нової України нового покоління. Цьогоріч одним із заходів в Українському Домі стане модне шоу від Оксани Караванської. Українська колекція Haute Couture 2020 натхненна силою та містикою гір. Ця колекція поєднує в собі давню гуцульську музику та сучасну графіку, новітні технології з авторськими орнаментами, міксує глибокі історичні та культурні сенси.

Оксана Караванська - одна із найкреативніших дизайнерів України. Її стиль унікальний, він ілюструє поєднання наших традицій із елементами сучасного дизайну. Оксана, в основному, створює ексклюзивні речі от-кутюр з унікальним креативним кроєм. В основі стилю Оксани Караванської лежить українське коріння, що перегукується у її колекціях як непередбачуване поєднання старовинних вишивок з найновішими тканинами та сучасними деталями ручної роботи.

П´ять років тому Оксана Караванська заснувала Vyshyvanka Couture - як цілком ексклюзивну річ у єдиному екземплярі, як спосіб повернути в життя старовинний український традиційний костюм - шляхом переосмислення та відтворення його як сучасного, модного і такого, який є поза часом. Згодом ця лінія переросла в Український Haute Couture, що має на меті просування іміджу України у світі. Відтак презентації колекцій Караванської відбулись уже у Нью-Йорку, США (Національний мистецький клуб, 2014 р.) - за підтримки Посла ООН, а також у Парижі та Санлісі, Франція (2016 р.) - серед заходів зі збору коштів для Українського католицького університету, а окрім того, на Київському форумі з безпеки 2017 року.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери