Re: цензії

17.02.2020|Ігор Зіньчук
Дорогою слова до пізнання Істини
17.02.2020|Василь Кузан
Це більше, ніж книга
14.02.2020|Богдан Дячишин, Львів
Світ у мріях
13.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
«Тримайся за повітря» – символ Любові агапе і світлого кохання
12.02.2020|Ольга Червінська
Джаз — «це інший можливий погляд на світ...»
11.02.2020|Ганна Клименко-Синьоок
Поза межами безмежжя, або Роман із присмаком поезії та лавандово-кавовим ароматом
10.02.2020|Валентина Семеняк, письменниця
Карколомні і несподівані сюжети у новій книзі Ніни Фіалко
10.02.2020|Володимир Кузьменко, доктор філологічних наук, професор
Митець неореалістичної формації
09.02.2020|Назарій Андрійчук
"Єнчий світ", як ліки для душі
09.02.2020|Уляна СВЕРЕДЮК, пошукач кафедри фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету ім. Івана Франка
Дещо про порівняльну характеристику мотивів жіночого начала в українській поезії та філософії
Головна\Події\Фестивалі

Події

17.01.2020|14:46|Буквоїд

На «Фабриці Санти» підготували сюрприз для сотень сиріт та дітей з особливими потребами

19 січня, на Водохреща, Творча школа Павла Табакова благодійно покаже у Львові, у концерт-холі «Малевич», Різдвяний мюзикл «Фабрика Санти»

Юні артисти Творчої школи Павла Табакова на Водохреща, 19 січня, подарують авторський мюзикл «Фабрика Санти», а також солодкі подарунки від компанії «Берта» і її генерального директора Олександра Бережанського та мецената Ольги Новосад для сиріт, дітей з особливими потребами та родин бійців АТО.

Ідея благодійної вистави народилася на Миколая, коли Творча школа приїхала привітати зі святом сиріт. Умови, в яких святкували діти, викликали у декого навіть сльози… І ось втілиться у життя спільна дитяча мрія - зробити для інших дітей свято, щоб кожен присутній в залі відчув себе у справжній казці, казці під назвою «Фабрика Санти». Спеціальні гості – вокальний ансамбль «Менестрелі».

19 січня в концерт-хол «Малевич» на «Фабрику Санти» приїде близько 400 дітей - зі Львова та області (Пустомити, Дубляни, Бібрка, Жовтанці, Великий Любінь, Брюховичі, Буськ, Домажир, Радехів та ін.). Під час вистави дива будуть творитися не тільки на сцені. У глядацькому залі хтось вперше знайде друзів, відчує себе глядачем, отримає подарунок… А, найважливіше, будуть ті, хто вперше познайомиться з рідним братом, з яким не бачилися від самого народження.

«Фабрика Санти» - це подарунки ваших мрій! Це мрія самого автора мюзиклу – талановитого композитора і співака, переможця «Голосу країни-2» Павла Табакова. Вистава, створена з великою любов’ю та натхненням, рівень якої глядачі, які були на прем’єрі 27 грудня 2019 р., назвали «Бродвейським». 32 музичні номери, живе звучання найкращих голосів Творчої школи Павла Табакова, мультимедійні екрани, спецефекти, яскраві костюми… Усе це створює неповторну казкову атмосферу.

«Фабрика Санти» вже два роки поспіль з успіхом та аншлагами йде під час новорічних свят у театрі в Києві, - розповідає Павло Табаков. – Цієї зими, нарешті, і у Львові нам вдалося не просто поставити, а в деяких моментах і перевершити постановку мюзиклу. Принаймні, так говорять автори лібрето Рада Макєєнкова та Андрій Малюхович, а також автор віршів – Лідія Лазурко. Хореографи постановники: Вероніка Гирман, Артур Папітак та Анастасія Руда, а також режисер Павло Макєєнков, - зробили просто неможливе. Діти не просто співають, танцюють, грають, - вони проживають всі сцени. Всі діючи персонажі, а їх загалом 62, дихають в унісон. Це вистава варта, щоб її побачили, без перебільшення, всі».     

Отож 19-го січня у концерт-холі «Малевич» у Львові відбудеться «Фабрика Санти»:   

  • 16:00 – благодійний показ для діток; 
  • 19:30 – показ для всіх охочих. 

Квитки на 19:30 – тут: https://gastroli.ua/events/fabrika-santi-19-01  коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери