Re: цензії

08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Зазирнути в задзеркалля
06.10.2025|Ігор Зіньчук
Цікаві історії звичайних слів
28.09.2025|Петро Гармасій
Перестати боятися…
24.09.2025|Микола Дмитренко, письменник, доктор філології, професор
Прихисток душі
24.09.2025|Михайло Жайворон
Патріотизм у розстрільному списку
14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
Головна\Події\Фестивалі

Події

22.08.2019|13:10|Буквоїд

Літературний Кураж Базар: Jamala, Карпа та книжки 50-ти видавництв

Уже другий рік поспіль Кураж Базар та найбільша в Україні інтернет-книгарня Yakaboo кооперують зусилля для проведення унікального благодійного заходу — Літературного Кураж Базару.

Цьогоріч поціновувачі книжок, музики, кіно та просто веселих вечірок зберуться під одним дахом 7-8 вересня у 19 Павільйоні ВДНГ.

Для відвідувачів готується освітня та розважальна програма. Зокрема для дорослої аудиторії плануються численні лекторії, майстер-класи, презентації, дискусії, автограф-сесії. Наприклад, Ростислав Семків дасть лекцію “Уроки Кінга: як працює хорор”, Анна Копилова та Дана Павличко проведуть портфоліо рев’ю для ілюстраторів, Ірена Карпа презентуватиме книгу«Добрі новини з Аральського моря», Тетяна Лукинюк, Даша Непочатова і Наталя Васюра дискутуватимуть навколо книги “Жінки, що біжать з вовками” та багато іншого. 

Діти ж матимуть змогу відвідати тематичні уроки, майстер-класи, презентації книг та бесіди, провести час в інклюзивному розважальному просторі: видавництво “Маміно” проведе філософську бесіду про почуття, а видавництво “Фонтан Казок” презентуватиме першу антологію казок найпопулярніших українських письменників за участі Івана Андрусяка, Олега Чаклуна, Юлії Вротної та Сашка Дерманського. Для найменших гостей обладнають пеленальну та тиху кімнати. Додатково можна буде орендувати візочок.

У книжковому маркеті візьмуть участь близько 50 видавництв, серед яких Видавництво Старого Лева, Yakaboo Publishing, “Основи”, #книголав, “Рідна мова” та “Наш Формат”.

Читати книжки, вести дискусії про літературу, відвідувати заходи, шопитись та пригощатися десертами та вином відвідувачі будуть під ретельно підібраний музичний супровід, відповідальними за який цьогоріч стануть Tompson Band, ЦЕ ШО, imaginarium, Ваня Якімов, Кауфман-Портников, Drum&Tuba, gram on vinil. Вишенькою на торті стане виступ Jamala. Вона дасть великий благодійний концерт зі спеціальною програмою тільки для Кураж Базару!

Невід’ємною частиною Кураж Базару є барахолка, де можна буде знайти трендові концептуальні речі вітчизняних брендів, комфортне якісне вбрання для малюків, найактуальніші аксесуари, zero waste продукцію, вінтажні колекції, стильну канцелярію та вінілові платівки — усе що потрібно для зустрічі нового сезону. Піти без нових придбань буде дуже важко! 

Кураж Базар — щомісячна київська благодійна барахолка, яку створено 2014 року Альоною Гудковою. Окрім барахолки, організовуються інклюзивна дитяча зона, виступи артистів, ді-джеїв, розваги для всіх, працює ресторанний дворик. 

Yakaboo — найбільша в Україні інтернет-книгарня. Магазин працює з понад 300 українськими видавництвами та імпортує книжки з Британії. В асортименті представлені паперові, електронні та аудіокниги.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

09.10.2025|19:19
Ласло Краснагоркаї — Нобелівський лауреат із літератури 2025 року
07.10.2025|17:37
“Тисяча осяйних сонць”: бестселер про долі жінок в Афганістані вийшов українською
06.10.2025|15:47
«Основи» готують до друку три романи Самюеля Бекета до 120-річчя автора
06.10.2025|15:34
Стартував прийом заявок на Премію Читомо-2025 за видатні досягнення у книговиданні
03.10.2025|10:47
В Ужгороді вийшла книжка відомого українського поета Олександра Олеся про Карпатську Україну
03.10.2025|10:44
Кохання, війна і вибір між двома світами: Ірена Карпа представить свій новий роман у Луцьку
30.09.2025|19:02
Український ПЕН оголосив 20 проєктів-переможців стипендійної програми
30.09.2025|18:58
Вʼятрович на Форумі видавців презентує новинку «Генерал Кук. Біографія покоління УПА»
29.09.2025|09:04
Я матір попросив: – ось тут мене вроди!
29.09.2025|09:01
Що читають українські діти: ТОПи видавництва «Ранок» на «Книжковій країні»


Партнери