Re: цензії

27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
12.06.2025|Ігор Зіньчук
«Європейський міст» для України
07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
Головна\Події\Фестивалі

Події

19.09.2018|19:08|Буквоїд

В межах Book Forum 25 розпочалася акція на підтримку українських політв’язнів у Росії

За ініціативи Українського відділення міжнародного Пен-клубу в рамках Book Forum пройде акція на підтримку утримуваних у Росії українських політичних в’язнів.

Організатори нагадують, що Форум видавців – це не лише незабутні п’ять книжкових днів у Львові, але й можливість нагадати українцям і світу про тих, хто не може разом із нами брати участь у таких подіях.

Близько 70 українців сьогодні незаконно утримуються в російських тюрмах за політичними мотивами. Більше 100 полонених досі перебувають у підвалах окупованого Донбасу.

14 травня 2018 року український кінорежисер і письменник Олег Сенцов, засуджений до 20 років колонії суворого режиму, оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів у Росії.

За цей час історія Олега стала не лише символом боротьби України за своє європейське майбутнє, а й уособленням права кожної людини на свободу слова і переконань.

Ініціатива Save Oleg Sentsov та PEN Ukraine звертаються до учасників Форуму, видавців, модераторів, журналістів із проханням підтримати Олега Сенцова, інших українських політв’язнів у Росії та окупованому Криму, а також полонених, яких піддають жорстоким катуванням у самопроголошених республіках на сході України.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ?
1 Прикріпіть до вашого одягу цифри з кількістю днів голодування Олега – цифри ви зможете щодня взяти на стійках реєстрації у нашого волонтера.

2 Розкажіть про голодування Олега Сенцова під час вашої події на Форумі видавців.

3 Скористайтеся макетом глобальної акції #SaveOlegSentsov та надрукуйте слова підтримки на футболці/

4 Якщо ви запрошені на урочисте відкриття Форуму видавців 19 вересня о 19.00, обов’язково знайдіть у холі оперного театру нашого волонтера й дізнайтеся у нього про флешмоб #SaveOlegSentsov.

5 Згадайте імена і висловіть підтримку тим українцям, які незаконно утримуються в російських в’язницях, окупованому Криму та яких катують у підвалах самопроголошених республік в ОРДЛО.

6 Зробіть фото із табличкою #SaveOlegSentsov та надішліть його для альбому на фейсбук-сторінку Save Oleg Sentsov.

7 Долучіться до письменницького марафону біля Львівської Ратуші в неділю, 23 вересня, о 12.00.

“Їм надзвичайно важлива наша підтримка! Їм надзвичайно важливо, щоб ми не забували! Врешті, саме таким є одне з високих призначень літератури – пам’ятати і відстоювати правду”, – зазначають організатори.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

26.06.2025|19:06
Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
26.06.2025|14:27
Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва
26.06.2025|07:43
«Антологія американської поезії 1855–1925»
25.06.2025|13:07
V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує фокус-тему та нових учасників
25.06.2025|12:47
Блискучі рішення для життя і роботи: українською побачив світ комікс всесвітньовідомого поведінкового економіста Дена Аріелі
25.06.2025|12:31
«Основи» готують до друку «Стан людини» Ханни Арендт
25.06.2025|11:57
Сьомий Тиждень швейцарського кіно відбувається у липні
25.06.2025|11:51
Видавництво READBERRY перевидало «Чорну раду» Куліша
20.06.2025|10:25
«На кордоні культур»: до Луцька завітає делегація митців і громадських діячів із Польщі
18.06.2025|19:26
«Хлопчик, який бачив у темряві»: історія про дитинство, яке вчить бачити серцем


Партнери