Видавничі новинки

Евґенія Йорданова. «Таємниця. 33 історії про любов»
Проза | Буквоїд
Побачила світ збірка оповідань «Львів. Шоколад. Кам’яниці»
Проза | Буквоїд
Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків
Дитяча книга | Буквоїд
Побачили світ історичні есе "Карпатська Україна" Романа Офіцинського
«Пригоди динозавриків» від Еліни Заржицької
Дитяча книга | Буквоїд
Олександр Дан. "Інсомвіта, або Життя та сновидіння Роберта Бланша"
Книги | Буквоїд
Еліна Заржицька. “Пригоди динозавриків”
Дитяча книга | Буквоїд
Реймонд Карвер. «Про що ми говоримо, коли говоримо про любов»
Проза | Буквоїд
Симор Гласенко. «Дім чистого світла»
Книги | Буквоїд
Мартін Поллак. «До Галичини. Прохасидів, гуцулів, поляків і русинів. Уявна мандрівка зниклим світом Східної Галичини та Буковини»
Книги | Буквоїд
Головна\Події\Фестивалі

Події

11.04.2013|18:57|"5-ий канал"

У Києві стартував «Медвін» та європейський фестиваль фантастики «Єврокон». ВІДЕО

На восьмий книжковий ярмарок "Медвін" з різних куточків світу з’їхалися кілька десятків іменитих письменників-фантастів. У рамках заходу відбувається найбільший європейський фестиваль фантастики - "Єврокон". Письменники привезли нові доробки - про драконів і паралельні світи.

Сергій Дяченко, письменник: "Фантастика обращается с будущим, со временем, обращается с другими мирами - это ее отличие от всего другого. Это наркотик для человека, необходимый для его развития, особенно в детстве".

Олег Ладиженський, письменник (дует Генрі Лайон Олді): "А что было бы, если... Поэтому фантастика добавляет к литературе еще одно измерение. Она обращается не только к нашему опыту, но и к нашей фантазии".

Любителі фантастики та фантасти-професіонали скупчилися на 35-му "Євроконі". Дехто з книголюбів обрав фентезійні образи, дехто - приніс із собою таких самих героїв.

Ігор Мартиненко, відвідувач заходу: "Драконы - это уже как-то избито. Змея может быть самым лучшим супергероем. Они очень быстро двигаются, могут пролезть в узкие щели, заползать на вертикальные поверхности".

Книжку про тих-таки драконів привіз на "Єврокон" американський гість Девідсон Хауорт. Своїх крилатих поселив у середньовічній Європі.

Девідсон Л. Хауорт, письменник: "Я пишу історичне фентезі, тобто у моїх книжках є реальний історичний період з дійсними персонажами. Та щоби не було нудно - вводжу туди драконів, вампірів, чаклунів. Я відтворюю атмосферу того часу і іноді здається, що дракони цілком могли існувати у ті далекі часи".

Стенди "Медвіну" заповнені і вітчизняною фантастикою - як для дорослих, так і для дітей. Попит на книжки про нереальне для малечі у рази вищий, розповідають продавці.

Назар Ковальчук, продавець: "Дитина, їй потрібно виходити за рамки. Їй не треба говорити, що прибігла лисичка і забрала колобка, їй потрібно говорити що кінь став чарівним, став Пегасом, і він полетів. Якщо дитина уявляє - дитина починає розвиватися, виходити за рамки".

Пані Наталя 6-річному сину фантастику купує залюбки. Розповідає - у хлопчика і любов до читання зросла, і уява розвинулася. 
 
Наталія Шевчук, відвідувач заходу: "Дитина потрапляє в цей світ вигаданих і невигаданих пригод, і вони допомагають розуміти по-своєму, десь там долати якість страхи-нестрахи, ставати мужнішим".

Субота на ярмарку стане традиційно "дитячою". На найменших читачів, окрім майстер-класів, чекають зустрічі та автограф-сесії з письменниками-фантастами. 

Ксенія Дворнікова, Ігор Коваленко

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери