Головна\Події\Фестивалі

Події

02.03.2012|19:20|Буквоїд

Конкурс кінопроектів, присвячений 200-річчю Тараса Шевченка, добігає кінця

У вересні 20011 року Благодійним Фондом «Велика родина» було започатковано конкурс кінопроектів, присвячений 200-річчю Тараса Шевченка.

Перший тур - конкурс сценарних заявок (тритментів) проходив анонімно. Організатори одержали 33 заявки, з яких до конкурсу було допущено 29. До журі першого туру увійшли Володимир Войтенко (кінокритик), Андрій Дончик (кіно- і телережисер), Богдан Жолдак (кінодраматург), Оксана Забужко (письменниця), Вадим Скуратівський (культуролог).

За результатами першого туру було відібрано три заявки для створення літературних сценаріїв, але до 15 лютого (кінцевий термін) було подано тільки два: «Прощання з пустелею» Олександра Денисенка та «Історія одного доносу» Олександра Гавроша.

Цей етап конкурсу оцінює міжнародне журі у складі провідних теоретиків та практиків кіно, шевченкознавців та представників Благодійного Фонду «Велика родина».  Персональний склад журі організатори тримають у секреті.

У понеділок, 5 березня 2012 року, в «Українському домі» відбудеться другий тур конкурсу - публічний захист кінопроектів за участю авторів та творчих груп майбутніх фільмів. Презентації відбудуться в «Кобзарській світлиці» Центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (вул..Хрещатик, 2) о 15.00.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 6 березня 2012 року о 12.00 у залах Національної музею Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12). Саме там буде оголошено про розміри грошової винагороди, вручено відзнаки та визначено подальшу долю цих кінопроектів.

На обидві акції вхід вільний. Представникам ЗМІ прохання повідомити про свою участь за номерами телефонів: 235 44 20 та 0955741029 (Анна Киричишена). Акредитація відбувається безпосередньо перед заходами за посвідченнями.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери