Головна\Події\Фестивалі

Події

13.01.2012|07:47|Буквоїд

Сергій Жадан і «Ойра та Кириченко» у Полтаві

У суботу, 28 січня, у пивниці «Сто доріг» (вул. Паризької Комуни, 18 (біля Сонячного парку), відбудеться концерт нового проекту «Мандрівники», в якому зустрілося СЛОВО поета Сергія Жадана та магічні МЕЛОДІЇ електронно-етнічного гурту «Ойра та Андрій Кириченко».

Кожного разу, коли вони зустрічалися, коли сварилися і сперечалися, все перекочувалося і не закінчувалось, і кожного разу повітря засвічувалось, з очей виганяючи найменший сумнів, і історія їхніх дивних стосунків не мала продовження і жодного змісту, але варта того, щоби її розповісти...


«...Історія їхніх дивних стосунків...», тобто їх творчого тандему розпочалася близько 10 років тому й нараховує вже не один спільний виступ. Музиканти мають у своєму творчому доробку пісні на слова Жадана та поєднання віршів Сергія зі своїм музичним супроводом.


«... варта того, щоби її розповісти...», тож послухати цю історію зможе кожен слухач, оскільки в січні «Мандрівники» подорожують Україною, аби розповісти всі свої історії. Виступи відбудуться у кількох містах, серед яких Харків, Полтава, Київ, Луцьк. Але цей список може доповнюватися, тому всі, кого цікавить ця подія - слідкуйте за новинами.


ВІРШІ, ДЕКЛАМАЦІЯ - Cергій Жадан.


МУЗИКА - «Ойра та Андрій Кириченко.


Початок концерту о 19 год.


Вартість квитків: попередній продаж (у пивниці «Сто доріг»): основна зала - 50 грн.; інші зали та стоячі місця - 40 грн.;


у день концерту - 50 грн. (із клубною карткою oneyro.promo.group або студ. квитком - 40 грн.).

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери