Головна\Події\Фестивалі

Події

13.10.2010|07:40|Буквоїд

Володимир Даниленко та В’ячеслав Шнайдер презентували свої книжки у Чернівцях

Поняття Школи. Поняття Міфу. Поняття містичного. Про все це відвідувачі «Literatur Café» дискутували під час чергового Літературного Вівторку з Володимиром Даниленком та В’ячеславом Шнайдером.

Усі, хто стежить за Літературними Вівторками, певно пам’ятають, тогорічну зустріч з Володимиром Даниленко. Проте цього разу він приїхав до Чернівців вже з новою книжкою «Капелюх Сікорського». Історія, описана в книзі, дещо оповита містичністю, але виглядає на надто реальну, щоб бути казкою. Там йдеться про кохання відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського та Кароліни Гулій, про однотипний однофасонний капелюх, який Сікорський завжди мав при собі, але усе це в поєднанні з темою втечі усіх талановитих людей з України. Що це? Змова чи закономірність? Та й хто зараз хоче «бути героєм України» як співає лідер відомого гурту.

Але цього разу Даниленко приїхав не сам, а з представником тієї ж Житомирської Школи. Книжка «Записки сільського єврея» В’ячеслава Шнайдера відрізняється від Даниленка і по стилю, і по манері, і по темпераменту письма. Ця книжка гумористична і легка, з добрим гумором описує міфи і проблеми сучасного українського світу.

Інформація: КМЦ «Українська книга»коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери