Re: цензії
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
- 23.11.2025|Ігор ЗіньчукСвітло, як стиль життя
- 21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наукСвітлотіні свободи
- 18.11.2025|Ігор ЧорнийУ мерехтінні зірки Алатир
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
- 16.11.2025|Ігор ПавлюкЛірика поліської мавки
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. День перший
18 серпня у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15) відкрилась V Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок.
Творці «атмосфери культури та духовності» (саме так охарактеризували свій захід організатори ярмарку — представники Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Міжнародного виставкового центру) відзвітували, що нарешті, виставка стала справді міжнародною. Адже на ярмарок прихали учасники з понад 20 країн світу. Серед яких: Польща, Румунія, Ізраїль, Іран, Росія, Італія, Білорусь, Литва.
Перший заступник Голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський зачитує привітання від Юлії Тимошенко 
Також на ярмарку представили свою продукцію 220 вітчизняних видавництв. Разом з добре знаними читачам «Веселкою», «Либіддю», «Гранями-Т», «Мистецтвом», «Фоліо» свої книжки привезли і не дуже відомі регіональні видавництва. 
Володимир Яворівський одразу потрапив під приціл телекамер
Під час церемонії відкриття нагороджували лауреатів Премії ім. Лесі Українки. В номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» за виставу «Кайдашева сім’я» в складі творчого колективу театру імені Івана Франка нагородили і актрису Наталю Сумську 
Анатолій Хостікоєв ділиться рецептами успіху і кар’єри...
Шкода тільки, що відвідувачів в день відкриття в експоцентрі майже не було. Порожнім залом, від стенду до стенду повільно дефілювали або самі учасники виставки або журналісти.
Хоча організатори і декларували як основну мету проведення виставки — сприяння популяризації сучасної української книги, реклама заходу чомусь здалась їм зайвою.

Виставка триватиме упродовж чотирьох днів.
Додаткові матеріали
- Биков, Кабаков, Галіна та Прілєпін виступлять в Києві
- Київська міжнародна виставка-ярмарок. Програма на 19 серпня
Коментарі
Останні події
- 27.11.2025|14:32«Хто навчив тебе так брехати?»: у Луцьку презентують дві книжки про гнів, травму й силу історій
- 24.11.2025|14:50Коли архітектура, дизайн і книги говорять однією мовою: вечір «Мода шаблонів» у TSUM Loft
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
