Головна\Події\Фестивалі

Події

17.12.2008|19:36|Буквоїд

В «Українському домі» відкрився книжковий ярмарок

17 грудня у столичному «Українському домі» відкрилася Благодійна книжкова виставка-ярмарок «Подарунок від Святого Миколая» за участю кількох десятків вітчизняних видавництв.

Під час ярмарку відбудеться збір книжок від українських видавництв та відвідувачі, у тому числі – і за участю політиків, для вихованців Канівської та Смілянської шкіл-інтернатів.

У перший день на виставці побували голова Ради НБУ Петро Порошенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, дружина Анатолія Кінаха – Марина Кінах etc.

Як кажуть організатори ярмарку, у наступні два дні відбудуться презентації, автограф-сесії українських письменників, конкурси, розваги для дітей.

Програма ярмарку на 18-19 грудня

Щоденно

12.00-14.00. Автограф-сесії художників-ілюстраторів дитячих книг видавництва «Задруга».

13.00-15.00. Презентація книги «Немного вечера на пляжном песке» та автограф-сесія автора Володимира Козловського (на стенді видавництва «Криниця»).

15.00-16.00. Презентація книги «Мій друг Ледведик!» та автограф-сесія автора Наталії Кушнєрової (на стенді видавництва «Задруга»).

18 грудня

11.30. Автограф-сесія Володимира Звиняцьковського – доктора філологічних наук, упорядника тексту, автора статей та приміток ювілейних видань, присвячених 200-річчю від дня народження Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки. Миргород» та «Всі повісті» (на стенді «Либідь»).

12.00. Автограф-сесія Валентина Чемериса (стенд видавництва «Фоліо»).

13.00. Автограф-сесія Андрія Куркова (стенд видавництва «Фоліо»).

14.00. Автограф-сесія Наталки та Олександра Шевченків (стенд видавництва «Фоліо»).

14.00-15.00. Автограф-сесія відомого українського письменника, перекладача Дмитра Чередниченка та презентація його книг (на стенді «Задруга»).

14.00. Автограф-сесія за книгою Марка Грушевського «дитина у звичаях і віруваннях українського народу». Участь беруть упорядник тексту і автор післямови Ярослав Левчук (правнучка Марка Грушевського), упорядник ілюстрованого матеріалу Валерія Грушевська (онука Марка Грушевського), автор «Життєпису Марка Грушевського» Микола Кучеренко (на стенді видавництва «Либідь»).

15.00. Автограф-сесія Лізи Хворс (стенд видавництва «Фоліо»).

15.00. Автограф-сесія Івана Драча (стенд видавництва «Фоліо»).

15.00. Презентація проекту «Видання творів Дж.Р.Р. Толкіна українською мовою», в рамках якого уже вийшли друком книги «Володар перснів», «Гобіт», «Діти Гуріна» і «Сильмариліон». На презентації будуть присутні перекладачі Катерина Оніщук і Олена О’Лір, а також менеджер із продажу видавництва Богдан Горбай (на стенді видавництва «Астролябія»).

16.00. Автограф-сесія Артема Чеха (стенд видавництва «Фоліо»).

19 грудня

11.00. Автограф-сесія упорядника, автора вступної статті, приміток до книги Олександра Паталєєва «Старий Київ: Зі спогадів Старого Грішника» завідувача відділом Музею історії міста Києва Ольги Друг (на стенді видавництва «Либідь»).

12.00. Вручення подарунків і книг, переданих провідними українськими видавництвами та відвідувачами ярмарку вихованцям Канівської та Смілянської шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, які завітають в «Український дім» для участі у святкуванні Дня Святого Миколая. У святковій церемонії візьмуть участь віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, діячі культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу.

13.00. Автограф-сесія Андрія Куркова (стенд видавництва «Фоліо»).

14.00. Автограф-сесія Івана Драча (стенд видавництва «Фоліо»).

15.00. Автограф-сесія Євгена Положія (стенд видавництва «Фоліо»).

16.00. Автограф-сесія Марії Штельмах (стенд видавництва «Фоліо»).коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери