Події

16.05.2012|07:40|Буквоїд

Помер мексиканський письменник Карлос Фуентес

15 травня, у віці 83-х років помер мексиканський письменник і журналіст Карлос Фуентес.

Про смерть Фуентеса в своєму твіттері повідомив президент Мексики Феліпе Кальдерон.
ЗМІ пишуть, що Фуентес помер в лікарні на півдні Мехіко, куди він раніше був госпіталізований через проблеми з серцем.

Фуентес народився в 1928 році в сім´ї дипломата і з самого дитинства дуже багато подорожував. Він жив в таких містах, як Вашингтон, Ріо-де-Жанейро, Сантьяго, Буенос-Айрес. Фуентес приїхав до Мексики в 1944 році і прожив там до 1965 року. Він став дипломатом і служив в Парижі, Лондоні та інших світових столицях.

Карлос Фуентес дебютував з книгою оповідань «Замасковані дні» (Los dias enmascarados, 1954). У 1959 році після публікації книги «Край безхмарним ясності» (La region mas transparente) він отримав міжнародне визнання. Однією з найвідоміших книг Фуентеса став роман «Смерть Артеміо Круса» (La muerte de Artemio Cruz, 1962). Герой книги - бездомний ідеаліст-революціонер, який перетворюється в одного з найбагатших і найвпливовіших людей капіталістичної Мексики. Роман був прихильно прийнятий як пересічними читачами, так і критикою.

Останній роман Фуентеса «Адам в Едемі» (Adan en Eden) був опублікований в 2009 році. Роботи письменника перекладені на кілька десятків мов. Фуентес є володарем безлічі нагород, серед яких премія Мігеля де Сервантеса, яка присуджується авторам. які живуть нині та пишуть іспанською мовою.


Інформація: lenta.ru
Фото: latindex.ruкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери