Re: цензії

05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова
«Я нічого більше не хочу, лише писати…»
Головна\Події\Рейтинг

Події

16.01.2013|12:10|Буквоїд

Рейтинг книжкової популярності у 2012 році. Версія "Читайки"

В лідерах світових літчартів знаходяться книги Еріки Джеймс, Сьюзен Колінз та Джорджа Мартіна.

Українці підтримують ці тенденції. 

На першому місці - трилогія «50 оттенков серого» скандально відомої Еріки Джеймс. 
Еротичні переживання охопили світ. Тепер навіть скромні дівчатка знають, що таке БДСМ та обговорюють стосунки Анастейши та Крістіана в робочих коридорах. 
Пояснити культурну цінність книги насправді надзвичайно тяжко. Та попри факти, про цю книгу говорить увесь світ. І кожному цікаво скласти свою думку.

«Черный город» - тринадцята із циклу про пригоди невтомного Фандоріна. 
Ераст Петрович зі свого шляху нікуди не звертає. Але він іде - а значить, не стоїть на місці і ніяк не може бути таким самим як і 20 років тому.  
Пристойний детектив, як завжди у Акуніна: переслідування, загадки, зради, любов, честь та героїзм. Прекрасна мова, стиль і оповідання. І кінець, який шокує: живий чи мертвий Ераст Фандорін? Разом з читачами чекатимемо на остаточну відповідь Акуніна. 

Шантарам порівняно із двома минулими роками спустився на 3 позначки у рейтингу найпопулярніших книг. Проте все ж продовжує дарувати своїм читачам справжні почуття, кумедні жарти, чарівні перетворення та східну екзотику!

Епічна сага про світ Семи Королівств, світ суворих земель вічного холоду та радісних земель вічного літа, світ лордів і героїв, воїнів та магів, чорнокнижників та убивць - усіх, кого об*єднав Джордж Мартін в циклі книг «Пісня льоду і полум´я». Інтриги, небезпечні пригоди, величні вчинки захопили читачів в усьому світі! Одна із останніх книг циклу - «Танец Драконов. Грезы и пыль» на 4-му місці рейтингу. 

11/22/63, Стівен Кінг.
Вам коли-небудь хотілося поринути у минуле і виправити помилки, змінити течію життя чи змінити світ? 11/22/63 - це роман, який надає таку можливість, дає шанс поглянути на зміни у світі і ставить перед читачами таке приголомшливе у своїй простоті запитання -а чи дійсно нам потрібно міняти це минуле? Більше 100 читачів уже знайшли відповідь на це питання. 

Перший український технотриллер «Бот» від Максима Кідрука зайняв очікувано високу позицію у рейтингу. 
"Бот" - напрочуд якісна книга, не схожа ні на що інше в українській літературі. Захоплююче продумана інтрига, заглиблення в різні галузі науки, яскраві персонажі і абсолютно незвичний сюжет, який неможливо передбачити до самого кінця та, безумовно, харизматичний автор книги піднесли «Бота» на 5-місце нашого рейтингу.

Лікар, якого можна поставити вдома на книжкову полицю, лідирує зі своїми книгами про здоров´я. У 2012 році найпопулярнішою книгою Євгенія Комаровського ми визнаємо «Лекарства. Справочник здравомыслящих родителей».

Вже 30-та на рахунку екранізація «Анни Кареніної» Льва Толстого викликала бурхливі сперечання у суспільстві. Хвиля бажаючих вирішила все ж надати перевагу оригіналу. 

На зміну сазі «Сутінки» від Стефані Майєр приходить нова фантазія для підлітків «Голодные игры» Сьюзен Колінз. Стівен Кінг, порівнюючи ці два твори, каже: «Стефані Майєр не в змозі написати нічого більш-менш вартісного. А від роману «Голодні  ігри» складно відірватися, так звикаєш до постійної напруги» (так само, не відриваючись, Кінг прочитав усю трилогію).  В Україні сплеск цікавості до роману почався після 22 березня 2012 року, коли на екранах з´явилась екранізація роману-антиутопії.


Найамбіційніший проект року в Україні - презентація графічного роману про козаків-характерників «Даогопак».  «Навіщо нам чужі герої? У нас є свої! Хай краще японські діти граються фігурками козаків», - жартує Олексій Чебикін, ілюстратор книги. Максим Прасолов, Олег Колов та Олексій Чебикін запустили ідею-вірус, котра надихає творчу, інтелектуальну молодь зайнятися своєю культурною, міфологічною спадщиною. 

Інформація: "Читайка"
На Книжковому Арсеналі «Даогопак. Анталійська гастроль» отримав нагороду за найкращу ілюстрацію до дитячого видання 2012 року. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери