Головна\Події\Рейтинг

Події

20.12.2011|08:45|Буквоїд

Прихильники Ганни Герман вважають, що вона незаслужено програла Ліні Костенко

Книжка «Червона атлантида» Ганни Герман посіла друге місце у читацькому рейтингу «Читають всі», який упродовж місяця проводився у соціальній мережі Facebook. За її книжку віддали свої голоси 758 читачів. Ганна Герман програла лише 36 голосів переможниці – Ліні Костенко із її «Записками українського самашедшего».

Утім, група підтримки радника президента України Януковича на чолі із Дмитром Пономарчуком, яка була присутня 19 грудня на церемонії нагородження рейтингу у книгарні «Є», звинуватила організаторів рейтингу у фальсифікації і пообіцяла поскаржитися на них засновнику Facebook Марку Цукербергу.

Як відомо, раніше у своєму блозі на «Українській правді» один із співорганізаторів «Читають всі» Ірина Славінська написала про те, що голоси інтернет-користувачів, які вивели Герман у лідери рейтингу, надійшли з віддалених міст - Бобруйськ, Сиктивкар, Волгоград, Тула, Великий Новгород, Мінськ. Після цього Ганна Герман публічно відмовилася від участі у конкурсі «Книга року ВВС 2011».  

«Член журі конкурсу Ірина Славінська у своєму блозі  дозволила собі зневажливе публічне висловлювання на адресу читачів, які проживають у російській глибинці. Також вона піддала сумніву те, що звичайний робітник може читати книжки», - пояснили у прес-службі Ганни Герман. 

«Вважаю таку поведінку члена журі неприйнятною, такою, що порушує етичні норми, демократичні засади і принципи, що передбачають однакове ставлення до людей, не залежно від їх національності, походження, місця проживання чи релігійних переконань», - написала зауважила Ганна Герман аргументуючи відмову від участі у конкурсі ВВС . 

«Думаю, поведінка, за якої  людина зневажає іншу людину лише через те, що та інша людина живе в Росії, є неприйнятною в нашому суспільстві. Переконана - це суперечить і тим принципам та стандартам, за якими працює "ВВС". Висловлюючи глибоку повагу до всіх інших членів журі, а також до колективу редакції та аудиторії "ВВС", все ж змушена просити зняти мою книжку з участі в конкурсі», - йдеться у заяві Ганни Герман, яку вона надіслала до «ВВС». 

У той же час, головний редактор ВВС Україна Ніна Кур´ята зазначила, що коментарі Ірини Славінської стосуються публічних результатів голосування у соціальній мережі Facebook.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери