Re: цензії

11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. Кременчук
Жінкам потрібна любов
"Називай мене Клас Баєр": книга, що вражає психологізмом та відвертістю
05.03.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Стефаник у художньому слові Оксани Тебешевської
22.02.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ
Зоряний "Торф"
18.02.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Про Віткація і не тільки. Слово перекладача
Художні листи Євгенії Юрченко з війни у Всесвіт
14.02.2025|Ігор Зіньчук
Загублені в часі
05.02.2025|Ігор Чорний
Яке обличчя у війни?
Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
Головна\Події\Презентації

Події

19.05.2024|11:41|Буквоїд

«Мій розмір – Чернівці»: у «Видавництві 21» триває передпродаж нової книжки Володимира Килинича

«Чернівці на крисах капелюха» – роман, що складається з кількох десятків коротких есеїв; у кожному тексті йдеться про Місто, а водночас – про людей цього Міста: відомих і незнаних.

Автор наполегливо відшукує у власній пам’яті та у сучасних реаліях цілісну картину «старих» і «нових» Чернівців, близьких і дорогих йому та його поколінню. Вже звичний авторський стиль з гумором та іронією не залишає читача байдужим.

До 22 травня на сайті «Видавництва 21» триватиме передпродаж книжки за акційною ціною 400 грн (замість 500): ЧЕРНІВЦІ НА КРИСАХ КАПЕЛЮХА (books-xxi.com.ua)

У коментарі автор розповів як виникла ідея створити роман в есеях:  «Два роки тому мені здалося що слова вмерли. Вони втратили будь-якій сенс. Книжки писати чи взагалі писати – безглуздість. Поліз в свої архіви. Опублікував у фб якійсь довоєнний текст. Через кілька годин отримав листа від знайомого з фронту на ім’я Олег. З окопів. Він написав – пиши, це допомагає любити свою Батьківщину і своє місто.

Пройшов ще деякий час – подумав, а чому б ні. Це в жодному разі не літературний фронт. Це спроба побачити майбутній мир зараз, у війні. Книга про те, що потрібно не забувати тут, у Чернівцях, про війну. Це книга для дорослих».

Килинич Володимир. Чернівці на крисах капелюха : Роман у есеях / Володимир Килинич. — Чернівці : Книги — ХХІ, 2024. — 392 с.

Довідка про автора:

ВОЛОДИМИР КИЛИНИЧ (1955, Кіровоградщина) публіцист, громадський діяч. Живе в Чернівцях з 1962 року. Закінчив середню школу №30 та фізичний факультет Чернівецького університету. Почав писати ще в школі, потім в університеті, зокрема й для КВК, в яком убрав активну участь. Чернівці – головний герой п’яти його книжок, написаних у своєрідній авторській манері, для якої характерні легка іронія та дотепність разом із глибоким ліризмом. 

Друкувався в США, Ізраїлі, Німеччині, Австрії, у багатьох чернівецьких, київських та львівських виданнях, на інтернет-ресурсах.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

13.03.2025|13:31
У Vivat вийшла книжка про кримських журналістів-політвʼязнів
13.03.2025|13:27
Оголошено короткий список номінантів на здобуття премії Drahomán Prize 2024 року
11.03.2025|11:35
Любов, яка лікує: «Віктор і Філомена» — дитяча книга про інклюзію, прийняття та підтримку
11.03.2025|11:19
Захоплива історія австрійського лижника: «Виходячи за межі» у кіно з 13 березня
11.03.2025|11:02
“Основи” видають ілюстрованого “Доктора Серафікуса” В. Домонтовича з передмовою Соломії Павличко
10.03.2025|16:33
Стартував прийом заявок на фестиваль для молодих авторів “Прописи”
07.03.2025|16:12
Життєпис Якова Оренштайна у серії «Постаті культури»
05.03.2025|09:51
Міжнародна премія Івана Франка оголосила довгий список претендентів
02.03.2025|11:31
Я стану перед Богом в безмежній самоті…
01.03.2025|11:48
У Харкові пошкоджено місцеву друкарню «Тріада-Пак» і дві книгарні мережі «КнигоЛенд»


Партнери