Головна\Події\Презентації

Події

21.05.2022|10:23|Буквоїд

У Львові за участю Жадна і Гудімова відбудеться благодійний концерт «Львів-Харків»

22 травня о 17:00 в укритті на !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) відбудеться благодійний музично-поетичний концерт за участю Павла Гудімова, Мар’яни Савки, Сергія Жадана, Віктора Морозова, Тріо «Мар´яничі», Іванни Скиби-Якубова, Олега Каданов, Стаса Кононова.

Харківські учасники приєднаються онлайн. Митці збирають кошти на два пікапи Mitsubishi L200вартістю 330 000 грн для 113-тої окремої бригади територіальної оборони Харківської області і батальйону Хартія. Справні машини — одна з вкрай важливих складових нашої перемоги і безпеки хлопців і дівчат на передовій.

Благодійний внесок на захід від 200 грн, оплата на вході, попередньо зареєструйтеся https://cutt.ly/CHm0s0j . Також відвідати концерт можна буде онлайн, трансляція відбуватиметься на Facebook-сторінках Видавництва Старого Лева, Суспільне.Культура і Радіо Культура. Захід відбудеться за інформаційної підтримки Суспільного.

Мар’яна Савка: «Львів і Харків – з протилежних кордонів України, західного і східного, але з перших днів повномасштабного вторгнення люди культурного середовища в єдиному волонтерському русі. Так близько, ніби тримаємося за руки. Нам дуже хочеться, щоби в Україні всі були живі і відбувалися культурні події. Це подія культурна, це наш фронт, який допомагає українській армії тримати кордони, боронитися і перемагати. Зараз нашим військовим потрібні машини. Ми їх знайшли, вони чекають своєї дороги в 1500 кілометрів. Тепер потрібно їх викупити – і хай працюють на перемогу».

Реквізити для донатів:

Приватбанк: Мар’яна Савка 4627055110084679

Монобанк: 5375411414824404

PayPal: marjana.savka@gmail.com

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери