Головна\Події\Презентації

Події

28.07.2020|16:00|Буквоїд

Нова книжка віршів та колажів Тані Малярчук вийде у MERIDIAN CZERNOWITZ

На початку вересня з’явиться друком нова книжка української письменниці й публіцистки Тані Малярчук «За такі гріхи Бог ще подякує».

Це доволі несподіване видання, в якому відома авторка прози пробує себе відразу в двох невластивих для неї жанрах – поетичному та графічному. Нову книжку вона присвятила своїм чоловікам, «які відпустили живою».

«За такі гріхи Бог ще подякує» – поетична збірка, що налічує більше п’ятдесяти віршів, доповнених особливими колажами Тані Малярчук. «Це, – за її словами, – зліплений по клаптиках в химерні картинки і прості слова досвід блукань і страждань, які жінка переживає, коли наважується на самознищення. Неодмінно заради того, щоб самовіднайтися. Для мене ця книжечка – як пройтися голяком у людному місці, в ній я максимально вразлива, бо ніколи раніше не писала верлібри і не займалася дизайном. Любов як найвишуканіша форма насильства – її основна тема».

Перша презентація книжки відбудеться під час ХІ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz у Чернівцях 4-6 вересня.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери