Головна\Події\Презентації

Події

05.06.2020|02:54|Буквоїд

Анна Малігон в онлайні презентує збірку «Розарій»

У середу, 10 червня, о 20:00 відбудеться онлайн-презентацію збірки Анни Малігон «Розарій».

Модеруватиме захід філософ, публіцист і поет Вахтанґ Кебуладзе. Пряма трансляція відбудеться на сторінці «Видавництва Старого Лева» у Facebook (https://cutt.ly/syC5PMa). 

Збірка поезій «Розарій» — це одкровення і відвертість, Анна чеканить слова, від яких робиться холодно, ніжно, щемко, тривожно і тихо. Зрештою, тексти про війну, любов, зневіру не можуть діяти на читачів і читачок інакше.

Авторка із проникливим голосом і особливим відчуттям слова фіксує момент. На фоні йде війна, люди змінюються, закохуються і продовжують вірити. Що зашифровано у назві книжки? Може вірші поетки нагадують трояндовий сад колючий і ароматний? Чи «розарій» Анни — це вервиця для молитов, яку вона перебирає дрібними рухами, проговорюючи важке і важливе? 

«Моя книжка — це шкатулка, де кожен вірш є відголоском певної емоції чи події. —  ділиться Анна Малігон. — Відкривши її, можна побачити засушений пуп’янок дикої квітки, пташине перо, старовинний кулон із фото, молочний зуб, недопалок свічки чи гільзу... «Розарій» — це молитва, вервиця і сад, через який пролягає довгий шлях, а за кожним колючим трояндовим кущем чекає заяча нора. Кожен читач проживає історії зі мною: разом зазираємо вглиб із надією побачити, що знаходиться на споді», — роз’яснює письменниця.

 

Анна Малігон — письменниця, лауреатка всеукраїнських літературних конкурсів і премій («Молоде вино», «Гранослов»,«Культреванш», «Смолоскип», «Благовіст», «Ватерлінія», україно-німецької премії імені Олеся Гончара). Авторка 8 книг, серед яких поетичні збірки, повість для дітей і роман. Найновіше видання — збірка поезій «Розарій», що вийшла у 2020 в «Видавництві Старого Лева» з ілюстраціями Катерини Сад.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери