Головна\Події\Презентації

Події

25.02.2020|20:32|Буквоїд

У Києві відбудеться зустріч з авторкою книги про життя людей в Криму Наталкою Гуменюк

У Києві в «Мистецькому арсеналі» 3 березня до шостої річниці анексії Криму відбудеться зустріч з журналісткою Наталкою Гуменюк та героями її книги «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму».

Ця нещодавно видана збірка репортажів з окупованого Криму розповідає про життя пенсіонерів, кримських татар, студентів й громадських активістів, правозахисників та військових, людей з різними політичними та ідеологічними поглядами. Упродовж 2014-2019 років журналістка їздила на півострів і писала про їхні історії.

«Я вважаю це наша відповідальність розказувати про наших людей там, хай на окупованій, але нашій землі. Щоб там не казали, але реальність змінюється і не знаючи, що відбувається в Криму зараз ми й не можемо знати, як діяти», — зазначила Гуменюк.

Зустріч відбудеться 3 березня на вулиці Лаврська, 12 у «Мистецькому арсеналі». Початок о 18:30. 

Прочитати збірку українською можна, купивши її паперову версію, а також в електронному форматі — українською та російською.

Наталка Гуменюк — українська журналістка, у 2013–2020 роках — спецкореспондентка hromadske, 2015–2019 роках — голова ГО «Громадське телебачення». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала у понад 60-ти країнах світу. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» про події «арабської весни». Від часів Революції Гідності й початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму.

Громадськекоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери