Головна\Події\Презентації

Події

17.02.2020|20:13|Буквоїд

«Чорні вівці» видали книжку для яскравих снів

Майже 80 історій увійшлодо нової збірки знаного австрійського письменника Ервіна Мозера «Веселі історії на добраніч». Слідом за «Фантастичними…» й «Чудовими…», дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» опублікувало ще одну книжку оповідок для читання перед сном.

У ній читачі вирушать у подорож уже знайомим їм світом, але новими маршрутами. Разом із героями історій вони завітають у найнесподіваніші місця та здійснять чимало відкриттів. Можна прогулятися сушею, насолоджуючись казковими краєвидами, з філософом-борсучком Ґюнтером, влаштувати собі пригоду у підводних світах разом із котиком Гельфрідом та механіком Зіґурдом-мишеням, або вирушити у міжзоряну мандрівку з іншими мишенятами-відчайдухами – Мануелем та Діді. Читачі однозначно не нудьгуватимуть, адже на сторінках книжки безліч цікавих, яскравих, кумедних, зворушливих персонажів: птахів, тварин, комах і рослин. Правда ж, хороший спосіб зробити перші кроки у вивченні біології?

За словами перекладачки книжки Нелі Ваховської, Ервін Мозер – майстер легких коротких історій для дітей від трьох років. «Вони зачаровують своїм теплом і певною буденністю,– додає перекладачка.Тут немає фей чи неймовірних див, а розваги відбуваються у звичному й приємному просторі свого подвіря чи струмка неподалік. І навіть події в далеких країнах, населених кмітливими тваринками, не злякають малечу небезпеками. Тож, сподіваюся, ця книжка навіє їй яскраві та спокійні сни!».

«Веселі історії на добраніч» – гарний спосіб не лише добряче повеселитися, а й поміркувати про дружбу, любов, щастя, цінність взаємоповаги й підтримки. А ще – хороший привід навчитися читати, малювати й вигадувати власні, не менш веселі, чудові, фантастичні історії.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери