Видавничі новинки

Економіка: як вона працює (і не працює) у словах та малюнках
Книги | Буквоїд
В Україні вперше видано роман сучасного ліванського письменника у перекладі з арабської мови
Книги | Буквоїд
Кетрін Беннер. “Дім на краю ночі”
Книги | Буквоїд
Побачила світ історія української розвідки прадавніх часів
Книги | Буквоїд
Евґенія Йорданова. «Таємниця. 33 історії про любов»
Проза | Буквоїд
Побачила світ збірка оповідань «Львів. Шоколад. Кам’яниці»
Проза | Буквоїд
Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків
Дитяча книга | Буквоїд
Побачили світ історичні есе "Карпатська Україна" Романа Офіцинського
«Пригоди динозавриків» від Еліни Заржицької
Дитяча книга | Буквоїд
Олександр Дан. "Інсомвіта, або Життя та сновидіння Роберта Бланша"
Книги | Буквоїд
Головна\Події\Презентації

Події

18.11.2019|11:21|Буквоїд

Нова AR-книга "Снігова королева" з ілюстраціями Євгенії Гапчинської "оживає" у доповненій реальності

В Україні вийшла унікальна книга "Снігова королева" з доповненою реальністю (AR). Популярна казка Ганса Крістіана Андерсена про пригоди Кая і Герди "оживає" за допомогою мобільного додатку WowBox AR. Ілюстрації для нової "Снігової королеви" створювала відома українська художниця Євгенія Гапчинська. Книга видана Art Nation Publishing за підтримки компанії "Таврія В" для популяризації читання серед дітей.

Чим унікальна нова "Снігова королева"? Завдяки технології доповненої реальності герої на обкладинці книги і 7 ілюстраціях оживають і перетворюються в анімацію. Мобільний додаток WowBox AR також дозволяє слухати аудіоверсію казки на трьома мовами, робити фото та відео з улюбленими персонажами. Читачі можуть відразу ж ділитися контентом з друзями в соціальних мережах, залучаючи їх у чарівний казковий світ. Таким чином, прочитання книги стає захопливим сімейним дозвіллям, яке об´єднує покоління дітей і дорослих. 

"Я батько 10-річної дочки і знаю, як непросто буває зацікавити сучасних дітей прочитати книгу. Ми не можемо боротися зі смартфонами, але ми можемо зробити їх використання корисним для розвитку дітей. Доповнена реальність робить казку більш привабливою для маленьких читачів, адже так вони занурюються в сюжет, взаємодіють з героями. AR-книга "Снігова королева" - це нова історія серії книг "Читай і грай" українського видавництва Art Nation Publishing. Серія об´єднує адаптовані класичні казки з доповненою реальністю для сімейної аудиторії. Раніше вже були видані: "Аліса в Країні див", "Аліса у Задзеркаллі", "Лускунчик і Мишачий король", "Кіт у чоботях", "Спляча красуня". Кожна книга створюється в колаборації талановитих українських перекладачів, редакторів, ілюстраторів і аніматорів. І нам дуже приємно, що видання таких книг підтримує бізнес, зокрема, компанія "Таврія В". Бажаємо всім приємного читання!" - коментує генеральний продюсер Art Nation Publishing Едуард Ахрамович.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери