Головна\Події\Презентації

Події

28.04.2018|17:25|Буквоїд

Наприкінці травня Андрій Цаплієнко презентує роман “Стіна”

У Видавництві Старого Лева готується до друку роман журналіста Андрія Цаплієнка “Стіна”. Як вважає директор видавництва Микола Шейко, книга стане справжньою подією цьогорічного літературного життя.

 

“Прогнозую - ця книжка стане ще одною подією цього літературного літа

У фантастичному романі Andriy Tsaplienko перед нами постають два постапокаліптичні суспільства, одне з яких упевнено торує прогресивний шлях розвитку, а інше — просто деградує. ­Автор переконаний, що ментальність і тяглість традицій дуже мало змінюються впродовж століть. Герої роману — українці та росіяни, носії яскравих національних рис — перебувають у постійному напруженому антагонізмі. Війна між ними йде відразу на кількох рівнях — від збройних сутичок до зіткнень душ та внутрішніх переконань. А Дикі Поля, які залишаються після великих і малих протистоянь, — це як незагойні рани, ракові пухлини: вони продовжують кровоточити, демонструючи людству, що війна породжує тільки війну”, - написав Микола Шейко на свої сторінці у Facebook.

Анонсує вихід цього роману і сам автор — Андрій Цаплієнко:

“Всі імперії зникають. Це історична аксіома.

Чи уявляли ви собі, що буде після того, як Росія розвалиться? У нас квитки в перший ряд на це шоу. І наша мета - вижити під уламками імперії. Вижити, не зникнути. Розібратися у минулому, аби захистити майбутнє. Не втратити свій шанс, загублений у спотвореній історії. Чи здатна Україна виконати свою велику історичну місію?

Приймате роботу. Мій новий роман. «Стіна». Карколомна подорож в недалеке майбутнє. В 2054 рік.

Завдяки видавцям Marjana Savka ("Видавництво Старого Лева") та Dmitriy Kyrychenko ("Bright Books"), роман вже наприкінці травня з´явиться на полицях найбільших книгарень. Добрі люди, - знімальна група TOK Agency Video Production Vladimir Klyuev Denis Yanchukov Anton Potapov Ryslan Kozur Tramp Evgeniya Shevcova, - переконані, що роман просто створений для кіно.

Побачимо”.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери