Re: цензії
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
- 22.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Листи з неволі»: експресії щодо прочитаного
- 20.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЕкспромтом
- 20.12.2025|Валентина Семеняк, письменницяДуже вчасна казка
- 11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наукПривабливо, цікаво, пізнавально
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
Від мрії – до дії: як виникає бажання діяти
Видавництво «Арт Економі» днями презентувало нову книжку відомого політика, історика й економіста Ігоря Шарова «Від мрії – до дії!».
Головним мотивом для написання цієї роботи став пошук відповіді на запитання, яке хвилює багатьох українців: з яких причин Україна, попри багаті природні ресурси та інтелектуальний капітал, інституційно нерозвинена, має неефективні ринки товарів і послуг, слабкий фінансовий сектор?
Якщо ви поясните проблеми й окреслите шляхи подолання, у людей виникне бажання діяти. Творчо використовуючи цей девіз Білла Гейтса, Ігор Шаров ознайомлює читача з сучасними тенденціями розвитку економік. Це, на його думку, має допомогти людині знайти своє місце в суспільстві і щоденну справу.
Про широкий спектр зацікавлень автора свідчать опрацьовані доробки видатних теоретиків і практиків – від Лао-Цзи до Ернандо де Сото, Джорджа Клейсона, Лі Куан Ю, Айн Ренд, Еріка Райнерта, Дана Сенора, Сола Сінгера, Тома Батлера-Боудона та інших.
Стверджуючи, що багатство є силою, яка допомагає здійснювати безліч задумів, Ігор Шаров водночас радить не робити з процесу збагачення самоцілі, натомість за головну мету обрати повсякденне втілення мрій і планів.
Автор також радить відмовитися від поверхового погляду на капітал і думати насамперед про можливе застосування вже наявних активів, надання їм економічного потенціалу для використання для додаткового виробництва. Ігор Шаров також аргументовано доводить, що країна, яка спеціалізується на сировинних галузях, може потрапити до глухого кута, бо її ефективність базуватиметься на екстенсивному розвиткові й дешевій робочій силі.
Окремо Ігор Шаров зупиняється на банківській системі України, доходячи висновку, що чим більші ставки, тим активніше утворюються так звані банківські піраміди. Цілий розділ він присвячує українській владі, системі виборів і виборчим технологіям, пише про глобалізацію, досвід країн Європи, Ізраїлю, різницю в господарюванні в багатих і бідних країнах. Автор зауважує, що нестача продовольства й голод найчастіше трапляються в країнах, що спеціалізуються на продовольчих товарах. Ось чому для України вкрай важливо досягти синергії між сільським господарством і промисловістю.
Фактично нова книжка Ігоря Шарова є дуже корисною й цікавою працею, яка змушує замислитися не тільки над ефективністю економіки країни, але й спонукає до дії кожного індивіда, бо ж головне багатство держави – це не нафта, газ чи інші поклади корисних копалин, а люди.
Придбати працю Ігоря Шарова можна в мережі книгарень «Є» (http://book-ye.com.ua/kupuy/merezha/) в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Володимир-Волинському, Рівному, Луцьку, Хмельницькому або ж на сайті «Yakaboo» (Yakaboo.ua/knigi.html">http://www.Yakaboo.ua/knigi.html) та безпосередньо у видавництві «Арт Економі» (http://www.knygar.com.ua/site-products-do_druku-vid_mrii_do_dii/): +38(044)361-7-361, +38(044)451-54-11,
Київ, пр. Перемоги, 50, оф. 407. E-mail видавництва:
artecred@ukr.net, arteconomy1991@gmail.com,
admin@knygar.com.ua.
Коментарі
Останні події
- 23.12.2025|16:44Найкращі українські книжки 2025 року за версією Українського ПЕН
- 23.12.2025|13:56«Вибір Читомо-2025»: оголошено найкращу українську прозу року
- 23.12.2025|13:07В «Основах» вийде збірка українських народних казок, створена в колаборації з Guzema Fine Jewelry
- 23.12.2025|10:58“Піккардійська Терція” з прем’єрою колядки “Зірка на небі сходить” у переддень Різдва
- 23.12.2025|10:53Новий роман Макса Кідрука встановив рекорд ще до виходу: 10 тисяч передзамовлень
- 22.12.2025|18:08«Traje de luces. Вибрані вірші»: остання книга Юрія Тарнавського
- 22.12.2025|10:4526 грудня Соломія Чубай запрошує львів’ян на концерт “Різдво — час вірити в Дива”
- 20.12.2025|12:27Ілларіон Павлюк презентує у Києві «Книгу Еміля»
- 17.12.2025|21:28Лауреатом Премії імені Шевельова 2025 року став Артур Дронь
- 11.12.2025|20:26Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
