
Re: цензії
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
- 16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаПравда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
Видавничі новинки
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
Події
«Кава для Мінотавра» від Олеся Барліга
Олесь Барліг представив відеовиставу за своєю п’єсою, де зіграв одну з головних ролей.
Презентація вистави «Кава для Мінотавра» відбулася у прямому ефірі програми «Молодіжний портал» на телеканалі «Запоріжжя». Сюжет п’єси зосереджує увагу навколо персонажів давньогрецького міфу Тесея та Мінотавра. Згідно із заданими художніми координатами вони вже кілька років приречені перебувати наодинці у лабіринті, не маючи змоги вийти за його межі. Доля Аріадни невідома. Єдине, що залишається у таких умовах – ненавидіти й постійно випробовуючи на міцність витримку один одного. Це народжує діалоги, насичені гумором, що часто межує з сарказмом. Однак уважний глядач побачить за ними щось значно більше: відчай, самоту, страх втрати себе й того, хто набрид тобі більше, ніж будь-що у цьому світі…
Як зазначає сам автор, текст п’єси він написав торік із розрахунком поставити її аматорськими зусиллями. Він же грає Мінотавра. Роль Тесея дісталася телеведучому Віктору Петровичу.
Під час ефіру «Молодіжного порталу» Олесь Барліг розповів про те, що наразі тривають репетиції за іншою його п’єсою. Це «Краб і Безодня», що є сатиричним твором про відносини Владіміра Путіна і Аліни Кабаєвої.
«Я взагалі вважаю, що ніяких стосунків у них там немає, - говорить драматург, - думаю, ми невдовзі дізнаємося, що у Путіна є гарем з хлопчиків, а це у мене була така фантазія на тему з Кабаєвою».
Відеовистава «Кава для Мінотавра» викладена для вільного перегляду на Youtube.
Коментарі
Останні події
- 15.08.2025|07:22«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 14.08.2025|15:07На BestsellerFest Юлія Чернінька презентує трилер «Бестселер у борг»
- 14.08.2025|14:56Чесна книга про життя з ДЦП, довіру і дружбу — «Незвичайна історія Бо і Тома» вже українською
- 14.08.2025|07:27«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Минувшина»
- 13.08.2025|07:46Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Софія»
- 12.08.2025|19:17Коран українською: друге, оновленне видання вічної книги від «Основ»
- 12.08.2025|19:06Meridian Czernowitz видає новий пригодницький роман Андрія Любки «Вечір у Стамбулі»
- 12.08.2025|08:01«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Хрестоматія»
- 12.08.2025|00:47Манхеттен у сяйві літератури: “Діамантова змійка” у Нью-Йорку
- 11.08.2025|18:51У видавництві Vivat стартував передпродаж книжки Володимира Вʼятровича «Генерал Кук. Біографія покоління УПА»