Головна\Події\Презентації

Події

16.05.2012|15:54|Буквоїд

Наталя Гумба презентує «Правду про людину»

Побачила світ книжка «Правда про людину» українського журналіста, піарника та політтехнолога Наталі Гумба (Наталі Іщенко).

Це науково-популярне оповідання про те, як можна керувати поведінкою людини за допомогою зовнішнього несилового впливу. 

«Зміст книжки відповідає назві - я дійсно спробувала надати повну картину того, що є сучасна людина і сучасний українець зокрема. Ці відомості про людину відкривають очі на можливості зовнішнього впливу на її поведінку. Можливо, мій твір можна розглядати як інструкцію про керування людьми. Але є такий вислів - «попереджений означає озброєний». Тому я головне завдання книжки я бачу в озброєнні людей правдивими знаннями про самих себе - для самозахисту», - говорить Наталя Іщенко. 

Як зазначається в анотації, «твір з´явився завдяки узагальненню багаторічного досвіду автора». 

В 90-х роках Наталя була відома як один з провідних українських політичних журналістів. Останні півтора десятка років автор активно працює в сфері зв´язків з громадськістю. Брала участь в кількох загальнонаціональних виборчих кампаній, є відомим PR-консультантом в українських бізнесових колах. 

Придбати книжку можна на найближчий книжковій виставці в «Українському домі» - 17-20 травня. За кілька днів - у більшості книжкових магазинів. А ще у видавництві «Український пріоритет», яке і надрукувало книжку накладом 1 тис. екземплярів.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери