Головна\Події\Презентації

Події

09.04.2009|14:30|Буквоїд

Андрій Кокотюха презентував серію книжок

В книгарні «Є» відбулась презентація авторської книжкової серії Андрія Кокотюхи, яку започаткувало видавництво «Фоліо».

До цього часу подібних серій з вітчизняних письменників удостоїлися лише Павло Загребельний та Андрій Курков, з іноземних— Орхан Памук та Чак Палагнюк.

Чому видавництво обрало саме Андрія Кокотюху, директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький пояснив просто: «Цей письменник вже давно сприймається читачем саме як автор-детективіст. Він пише доступною для різних верств населення мовою. І пише багато».

На думку видавця, знаковий письменник має писати дві-три книжки на рік. Наразі творчий доробок Андрія Кокотюхи налічує 28 книжок, з них — 16 художніх.

 
Видавець Олександр Красовицький та Андрій Кокотюха

Поки що серія складається з трьох романів: «Повзе змія»,  «Живий звук», «Євген Кушнарьов: під прицілом».

«Повзе змія» — історія серійного убивці, основана на реальних фактах. Це трилер, відзначений свого часу дипломом конкурсу «Коронація слова» і екранізований нещодавно в Україні компанією FRECH PRODUKTION UA. «Книга продовжила життя в кіно, і я признаюсь чесно — не всім в цій країні  так щастить», - розповідає письменник. 

«Живий звук» — перший в Україні детективний роман у стилі «нуар», темою якого стали звичаї українського шоу-бізнесу. Співачка Анжеліка Рудницька, яка була присутня на презентації, розповіла «Буквоїду»: незважаючи на твердження автора «Живого звуку» про те, що він вигадав всіх персонажів, вона пророкує письменнику судові розбірки з зірками шоу-бізу, які можуть впізнати себе в деяких персонажах.  І додала, що тільки «зухвалий Кокотюха» міг змусити її читати, в той час, коли вона пише першу в своєму житті книгу.

 
Анжеліка Рудницька

Третя книжка серії — «Євген Кушнарьов: під прицілом» — політичний детектив, художній твір, який сам автор називає «роман-версія». Взявши за основу припущення, що Кушнарьова взимку 2007 року таки вбили на полюванні, автор викладає декілька версії розвитку подій та моделює різні ситуації. 

На думку політолога Антона Фінько, найперше ця книга спонукає замислитися над проблемами власної країни. Водночас намагання автора протиставити демократа Кушнарьова консервативній Партії Регіонів експерт вважає перебільшенням: «Я не згоден, що Євген Кушнарьов був там чи не єдиним світлим промінчиком».

 
Політолог Антон Фінько

Антон Фінько переконаний, що політичний детектив — жанр у заполітизованому українському суспільстві дуже затребуваний. Його слова підтвердив і видавець Олександр Красовицький. Він зазначив, що найкраще «Євген Кушнарьов: під прицілом»  продається в найбільш політично-активних регіонах країни - у Києві, Одесі, Львові та у Криму.Як сприйняли книгу близькі Євгена Кушнарьова, невідомо - з родиною загиблого політика ніяких домовленостей не було. Тому, як каже Андрій Кокотюха, він не знає, під час презентації в Харкові йому будуть «бити морду чи дарувати квіти». коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери