Головна\Події\Презентації

Події

31.03.2009|09:44|Буквоїд

Показ колекції «Коронація слова» на Lviv Fashion Week

3 квітня о 19.00 у львівському виставковому центрі «Лемберг» (вул. Богдана Хмельницького, 176) відомі письменники відкриють своєю появою на подіумі третій, весняний Lviv Fashion Week.

Ефектні та елегантні Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лариса Денисенко, Наталка Шевченко, Галина Вдовиченко, Анна Багряна, Ярослава Литвин, Андрій Кокотюха та натхненниця літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш представлятимуть високу літературу в царстві високої моди. Моделі-письменники будуть виходити з останніми виданими творами власного авторства.

Літературний конкурс «Коронація слова» представляє показ колекції відомої дизайнерки Юлії Лехів в рамках Lviv Fashion Week.

Юлія Лехів: «Створюючи колекцію «Коронація слова», я думала про те, що ближче до гармонії опиняються ті, хто вміє подивитись на світ під несподіваним кутом зору, часом – перевернувши звичні речі та явища навпаки, ті,  хто може змінити правила, зробити те, що хоче і чого від нього не чекають. Усі, хто бере участь у цьому експерименті – саме такі… Ми хочемо потішити себе та глядачів, показати, що не варто  тримати себе «у рамках», тому що вихід за них – це часом і є крок до себе». 

Під час дефіле глядачі побачать і почують ще й унікальне барабанне шоу від гурту «Олідрам». Після показу відбудуться автограф-сесії письменників біля стенду «Книжкові джерела». Спільними зусиллями письменників та глядачів, які принесуть по книжці зі своїх бібліотек, буде зібрано домашню бібліотеку для спільноти колишніх безпритульних «Оселя» в м. Винники.  

Після показу, о 20.00 відбудеться прес-конференція, на якій будуть присутні і дизайнер, і моделі, а також представник оргкомітету літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш – голова фонду «Мистецька скарбниця».

Нагадаємо, що на осінньому Lviv Fashion Week колекція Юлії Лехів отримала відзнаку видавництва «Нора-Друк» та літературного конкурсу «Коронація слова».

О 21:00 розпочнеться автограф-сесія з усіма письменниками-моделями.

На фото зліва-направо: Юлія Лехів, Галина Вдовиченко та Ірен РоздобудькоДодаткові матеріали

16.02.2009|07:30|Події
Письменники презентують колекцію вбрання від Юлії Лехів
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери