Головна\Події\Презентації

Події

19.12.2008|10:42|Буквоїд

Корона для п’ятьох

18 грудня у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки відбулося театралізоване дійство з нагоди виходу у світ книжок авторів-лауреатів конкурсу «Коронація слова-2008».

Режисер Сергій Архипчук разом із митцями, серед яких були і чотири «короновані» автори – Михайло Бриних, Наталія Шевченко, Галина Вдовиченко та Анна Багряна презентували п’ять романів – переможців цьогорічного конкурсу.

Бриних грав у шахи із головою правління «Крафт Фудз Україна» Юрієм Логушем (до речі, письменник виграв) і читав уривки з книги «Шахмати для дибілів». А Наталія Шевченко і Анна Багряна брали участь у театралізованих сценках за мотивами їхніх романів «Кривава осінь у місті Лева» (Наталка та Олександр Шевченки) та «Етимологія крові» (Анна Багряна). Презентація ще одного  роману – Люко Дашвар «Молоко з кров’ю» відбулася без участі автора.

Ще одна «коронована» у 2008 році письменниця - Галина Вдовиченко (роман «Пів’яблука) поділившись із глядачами сувенірними половинками яблук, оголосила про те, що наступної весни у Львові буде презентоване модне вбрання, у показі якого візьмуть відомі українські письменники.

Привітав учасників дійства і співак Святослав Вакарчук.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери