Головна\Події\Презентації

Події

18.12.2008|10:58|Буквоїд

19 грудня відбудеться фінал Книги року Бі-Бі-Сі

19 грудня, у п’ятницю, відбудеться фінал Книги року Бі-Бі-Сі, вручення премії автору, а також оголошення переможця Конкурсу читацьких рецензій (із 14-30 до 16-00, у книгарні «Є», вулиця Лисенка, 12).

Переможцю Книги року дістанеться премія в десять тисяч гривень, яку вручить пан Лі Тернер, посол Великої Британії в Україні. 

Переможця оберуть 19 грудня  з-поміж авторів короткого списку: Михайло Бриних. «Шахмати для дибілів» (видавництво Факт); Леся Воронина. «Нямлик і балакуча квіточка» (видавництво Грані-Т); Люко Дашвар. «Молоко з кров’ю» (видавництво Книжковий клуб сімейного дозвілля); Лариса Денисенко. «Сарабанда банди Сари» (видавництво Нора-друк); Марія Матіос. «Москалиця» (видавництво Піраміда). Цьогорічні експерти: актор Богдан Бенюк, співачка Марічка Бурмака, телеведучі Ольга Герасим’юк та Андрій Куликов. Бі-Бі-Сі представляє адміністратор конкурсу Світлана Пиркало. Вони й представлять книги із П’ятірки року на церемонії фіналу премії. 

З адміністратором конкурсу Світланою Пиркало можна зв’язатися для коментарів та підтвердження своєї присутності 19 грудня на церемонії за імейлом svitlana@gmail.com. Їй також можна дзвонити за номером +38 067 812 4750 до суботи, 20 грудня.Свою присутність також можна підтвердити за тел. 490-5620, Анна Кундіренко.


Інформація: Телекритикакоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери