Головна\Події\Презентації

Події

17.11.2008|13:50|Буквоїд

Книга скандально відомої Катрін Мілле про Далі вийшла російською

Нова книга відомого французького мистецтвознавця Катрін Мілле «Далі і я», у якій досліджується творчість і психологія великого художника-містифікатора, побачила світ у російському видавництві «Лимбус Пресс».

«Нова книга відомої французької письменниці й мистецтвознавця - це не художня література, але й не критика в чистому вигляді, тому що, крім серйозних мистецтвознавчих досліджень, у ній піднімаються глибоко інтимні шари підсвідомості самої Катрін Мілле і Сальвадора Далі», - заявила в інтерв´ю РІА Новини pr-директор видавництва Марія Шепета. 

Для Мілле це не перший досвід написання досить епатажного, відвертого твору. Вона – автор книги «Сексуальне життя Катрін М.», у якій описуються пригоди вільної жінки.  

Книгу «Далі і я» російським читачам представить сама Катрін Мілле на московській виставці NON/FІCTІON, що пройде з 26 по 30 листопада в ЦДХ. 

Катрін Мілле народилася 1 квітня 1948 року. Автор багатьох книг – «Статті про концептуальне мистецтво», «Верб Клайн», «Сучасне мистецтво у Франції», «Розмови з Деніз Рене», «Роже Таллон, дизайнер» та ін. 

Мілле - куратор декількох виставок, серед яких «Барокко 81» (Паризький музей сучасного мистецтва, 1981), «Дванадцять французьких художників у просторі» (Музей Сейбу, Токіо, - Фонд Уолкер Хіл, Сеул, 1985). Куратор французької секції на Бієнале в Сао Пауло в 1989 році. Її секція одержала Гран-Прі за кращий павільйон. Куратор французького павільйону на Венеціанської Бієнале 1995 році. 

За матеріалами РІА Новиникоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери