Головна\Події\Презентації

Події

23.09.2008|17:31|Буквоїд

Олена Михалкова презентує у Києві свою нову книгу

25 вересня 2008 року о 19 годині в салоні empik, ТЦ «Піраміда» (м. Київ, вул. Мішуги, 4, ст. .м. «Позняк»и) відбудеться автограф-сесія та презентація нової книги Олени Михалкової «Водоворот чужих желаний».

Олена Михалкова народилася в Нижньому Новгороді. Там же закінчила юридичний факультет в університеті ім. Лобачевського. Кілька років тому переїхала до Москви, там і почала писати детективи, одночасно працюючи, створювала сценарії для дитячих телепередач.

Написання першого детективу почалося із закладу з чоловіком, який стверджував, що Олена не в стані створити історію, в якій він не здогадається до її закінчення, хто ж убивця.  Парі виграла Олена й продовжує його вигравати, але вже в наступних книгах. З 2007 року видається у видавництві «Ексмо» в серії «детектив-подія». На сьогоднішній день побачили світ: «Остров сбывшейся мечты», «Темная сторона души», «Время собирать камни», «Дом одиноких сердец», «Знак истинного пути».

Нова книжки Михалкової - «Водоворот чужих желаний» це - переплетіння сюжетів і людської долі. Макар п´ятнадцять років тому втратив кохану дівчину, але і досі не змирився з її загибеллю. Тому, випадково побачивши по телевізору свідка того давнього злочину, вирішив будь-якої ціною знайти і покарати вбивць. Іншому персонажеві біля Мар’їного виру Миколі привиділася, красуня-русалка! Чи то наяву, чи то уві сні вона пообіцяла здійснити будь-яку мрію, якщо він вирізьбить з дерева її зображення. Катя шалено кохала свого чоловіка. Тому коли Артур сказав, що його хочуть убити із-за боргу, Катя беззаперечно погодилася виїхати разом з ним до Москви. Столиця, як відомо, сльозам не вірить, і знайти пристойну роботу виявилося неймовірно складно. Хто б міг подумати, що Каті допоможе в цьому… русалка!  Всі ми мріємо про виконання своїх бажань. Але рідко замислюємося, що станеться, якщо раптом збудуться не власні бажання, а чужі.

 

Інформація: empikкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери