Re: цензії
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
- 31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменницяЗакохатися в життя — означає повернутися до себе
- 29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськБез миті немає вічности
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
- 20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськРізьба на долонях
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Улюблений поет і сусід Януковича отримав звання Героя України (ВІДЕО)
23 серпня президент Віктор Янукович присвоїв звання Героя України донецькому письменнику і поету Борису Білашу.
Як йдеться в указі глави держави, звання йому присвоєно «за видатний особистий внесок у збагачення національної культурно-мистецької спадщини, багаторічну плідну творчу діяльність».
Борис Білаш відомий своїми творами пропагандистського характеру. Він був народним депутатом України V скликання.
Напередодні виборів Білаш написав свій маніфест:
Если стану я нардепом,
Обеспечу свой народ
Салом, яйцами и хлебом.
Пусть потешит свой живот.
Пусть он ложкой ест сметану,
Напихается икрой,
Возражать ему не стану.
Я - такой!
Завалю печеньем, кексом,
Хочешь торт, трюфели - на!
Если надо, то и сексом
Угощу его сполна.
И ни-ни,
Ни в коем разе,
Не за деньги, а за так.
Ну а как же без фантазий
Сексуальных?
Да никак!
А не стану вдруг нардепом,
Зубы стисну, боль снесу,
Кулачищами свирепо
В глаз вдавлю назад слезу.
Як пише пишуть Paralleli, письменник жив із Януковичами в одному під´їзді:
«Сусіди часто ходили в гості. Поет пригадує, як Віктор Янукович у часи суцільного дефіциту приходив із гостинцями - палкою ковбаси чи мішком картоплі.
Про пані Людмилу Борис Білаш говорить як про чуйну натуру. Класична музика чи спів могли довести її до сліз.
Відзначає також її хист як господині, каже, що і гостей добре зустрічала, і дітей виховувала вимогливо, але була по-материнськи доброю.
«Вона дуже вимоглива. По-материнськи добра, і разом із тим була якась жорсткість. Але ця жорсткість ішла від Віктора Федоровича. Тому що він дітей тримав у дисципліні, як на виробництві підлеглих», - додає Борис Білаш.
У 2007 році у Донецьку презентували «Антологію творів майстрів художнього слова Донбасу», до якої увійшов і вірш Бориса Білаша, присвячений Вікторові Януковичу. Називається він «Шахтерская баня».

Скріншот «Острова»
Читав Борис Білаш свої тексти і з парламентської трибуни 
Коментарі
Останні події
- 06.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Хрестоматія
- 05.08.2026|11:26Понад 8 мільйонів книжок згоріли у Харкові: як допомогти українським видавництвам відновитися
- 05.08.2026|11:17Українські письменниці Інна Ковальчук та Тетяна Череп-Пероганич видали спільну збірку оповідань
- 05.08.2026|10:04Чому вони для мене разом...
- 05.08.2026|08:28«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
- 04.08.2026|13:27Ірину Шувалову відзначено норвезькою нагородою Ordknappen 2026
- 31.07.2026|13:1310 причин відвідати BestsellerFest у Львові 7-9 серпня
- 30.07.2026|13:11«Культура – це молот, яким кується нова реальність»: підсумки фестивалю «Фронтера»
- 30.07.2026|13:08У Києві вдруге за півтора місяця постраждала сімейна книгарня «Альпака»
- 29.07.2026|10:07На Закарпатті відбувся сьомий «Чендей-фест»
