Re: цензії
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
- 31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, ШвейцаріяЯк змосковлювали ментальність українців
- 30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХудожній простір поезії Мирослава Аронця
- 27.10.2025|Ігор ЧорнийПекло в раю
- 20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?Котел, в якому вариться зілля
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
«Чорні вівці» розкажуть, що робити з дітьми під час карантину
Цього тижня стартує міжнародний онлайн-марафон «Що робити з дітьми під час карантину?» від дитячого арт-видавництва «Чорні вівці». У рамках його проведення відбудеться 5 зустрічей із 5 письменницями з різних міст України та закордону – Юлією Ілюхою (м. Харків), Яною Сотник (м. Київ), Євгенією Завалій (м. Одеса), Таіс Золотковською (о.Закінтос, Греція) та Христею Венгринюк (м. Софія, Болгарія).
Під час онлайн-зустрічей авторки представлять свої нові книжки, а також дадуть відповіді на питання аудиторії. Дивитись відеотрансляцію можна на сторінці видавництва у Facebook: www.facebook.com/ChorniVivtsi/
За словами головної редакторки дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк,тепер, без сумніву, весь світ реально живе в мережі. «Читання книжок набридло? Перемито й перескладано все в квартирі? Всі серіали вже перемішалися в голові? Тоді ми з авторами йдемо до Вас онлайн. – запевняє Христя.–Будемо читати, говорити, презентувати нові книжки, відповідати на питання і просто намагатимемося бути ближче одне до одного. Будьте здорові й з нами!».
ПРОГРАМА ТРАНСЛЯЦІЙ:
26 березня (четвер), 19:00, Юлія Ілюха – «Мурко Мняуск – підкорювач Марса. Як тобі таке, Ілон Маск?» (читання та розмова про нову книжку Юлії Ілюхи «Космокоти»). Для дітей 7+ та їхніх батьків.
28 березня (субота), 19:00, Яна Сотник – «Як допомагати малечі йти до мети?» (читання та розмова про мотивацію на прикладі книжки Яни Сотник «Рака така, або Риба, яка співає»). Для дітей 5+ та їхніх батьків.
31 березня (вівторок), 19:00, Євгенія Завалій – «Почати сортувати сміття і врятувати дельфінів: місія здійсненна» (презентація книжки Євгенії Завалій «Це всі ми»). Для дітей 7+ та їхніх батьків.
2 квітня (четвер), 19:00, Таіс Золотковська – «Чому несерйозно бути серйозним?» (презентація та читання книжки «Несерйозно» Таіс Золотковської). Для дітей 5+ та їхніх батьків.
4 квітня (субота), 19:00, Христя Венгринюк – «Про мого білого старого Качура» та новинки дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» (читання поезії та презентація книжок). Для батьків.
Коментарі
Останні події
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
- 03.11.2025|10:28Юлія Чернінька презентує «Бестселер у борг» в Івано-Франківську
- 02.11.2025|09:55У Львові вийшов 7-й том Антології патріотичної поезії «ВИБУХОВІ СЛОВА»
- 30.10.2025|12:41Юний феномен: 12-річний Ілля Отрошенко із Сум став наймолодшим автором трилогії в Україні
- 30.10.2025|12:32Фантастичні результати «єКниги»: 359 тисяч проданих книг та 200 тисяч молодих читачів за три квартали 2025 року
- 30.10.2025|12:18Новий кліп Павла Табакова «Вона не знає молитви» — вражаюча історія кохання, натхненна поезією Мар´яни Савки
