Re: цензії

Сталь і золото – 5 незвичайних видань «Книжкового Арсеналу»
18.05.2019|Микола Адам, член спілки письменників Білорусі, письменник, перекладач
Магія слова
16.05.2019|Юлія Юліна
Любов і Завірюхи
13.05.2019|Наталя Федько, письменниця
Чи можна повірити в світло, якщо в душі – сутінки?
11.05.2019|Юлія Юліна
Тринадцять химерних історій
10.05.2019|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Квіти душі празникують у слові
01.05.2019|Микола Гринь
Батуринська голгофа Сергія Павленка
29.04.2019|Антоніна Корінь, науковець літературно-меморіального музею І. Карпенка-Карого, м. Кропивницький
Він на коні – «живіший всіх живих»
25.04.2019|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Щебече птиця слова в небі дум
«Неправильна» в’язниця Шиндлера
Головна\Події\Зустрічі

Події

04.09.2018|23:27|Буквоїд

Беґбедер приїде до Києва

17 вересня до Києва завітає найвідоміший сучасний французький письменник та публіцист, сценарист та актор Фредерік Беґбедер. Це знакова літературна подія, адже письменник такого рівня завітає до України на запрошення видавництва. Візит Фредеріка Беґбедера в Україну організовує «Видавнича група КМ-Букс».

17 вересня у книгарні «Буква» по вул. Богдана Хмельницького, 3-Б, з 17:30 до 19:00 відбудеться презентація нової книжки Фредеріка Беґбедера «Життя без краю»,яка вийшла з друку українською мовою від «Видавничої групи КМ-Букс». 

ЖИТТЯ БЕЗ КРАЮ

ФРЕДЕРИК БЕҐБЕДЕР 

«Життя — це масове убивство. 59 мільйонів смертей на рік. 1,9 на секунду. 158.857 щодня. Заки ви прочитаєте цей абзац, на світі вже помре зо двадцять людей, а якщо ви читаєте повільно, то ще й більше. Загальна байдужість косить людство. Але чому ми терпимо цю щоденну бійню під приводом того, що це природний процес? Раніше я думав про смерть раз на день. Але перетнувши межу в півстоліття, я почав думати про неї щохвилини. Ця книжка розповідає, як я вчинив, щоб не померти безглуздою смертю, як усі решта. Нема дурних помирати без боротьби». 

— Ф. Б

Переклад з французької Л. Кононовича. 

«Часом єдиний спосіб перевірити, чи ще я живий, полягає у перегляді моєї сторінки у «Фейсбуці»: скільки осіб уподобало останній мій допис. І якщо тих уподобайок понад сто тисяч, я відчуваю, як у мене настає ерекція». 

— Фредерик Беґбедер.

Це не перше видання автора українською мовою. Раніше відбулися релізи таких світових бестселерів Фредеріка Беґбедера як «99 франків», «Кохання живе три роки» та «Ідеаль», які були успішно екранізовані у однойменних фільмах. Також українською мовою можна прочитати книгу, яка містить зібрані за останні п´ятнадцять років інтерв’ю з такими відомим особистостями, як Умберто Еко, Бернар Франк, Мішель Уельбек, Бернар-Анрі Леві «Бесіди нащадка епохи», історію кохання двох непересічних особистостей «Уна і Селінджер», та автобіографічний роман Фредеріка Беґбедера «Французький роман». 

Варто зазначити, що одразу після автограф-сесії відбудеться ще один захід на «Південному Березі Києва» (Труханів острів), де журналісти зможуть поспілкуватися з зірковим гостем,та отримати відповіді на свої запитання у неформальній обстановці! 

 

Для того, щоб потрапити на Q&Aзахід, просимо Вас акредитуватися за лінком: https://is.gd/qNRqxO до 10 вересня 2018 року включно. Акредитація безкоштовна. Прохання реєструвати не більше двох представників від ЗМІ. 

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ФРЕДЕРИКА БЕҐБЕДЕРА У КИЄВІ НА 17 ВЕРЕСНЯ:

17:30 – 19:00     Презентація книги та автограф-сесія.На цей захід відкрито попередню реєстрацію: http://clc.to/yMC2tg

 

Локація: Книгарня «Буква» на Б. Хмельницького, 3-Б. 

 

 

19:30 – 21:30     Презентація книги, перегляд фільму «Ідеаль» під відкритим небом, автограф-сесія та прес-сесія для журналістів у невимушеній атмосфері локації.                         Лінк на акредитацію ЗМІ: https://is.gd/qNRqxO 

 

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

 

 

22:00 – 01:00     Вечірка «Життя без краю» на честь Фредеріка Беґбедера!

 

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери