Головна\Події\Зустрічі

Події

15.12.2011|11:08|Буквоїд

Сергій Жадан та «Собаки у Космосі» у програмі REVOLUTION DISCO

27 грудня (вівторок) о 19.00 у Jazzter (Харків, пров. Театральний, 11/13) REVOLUTION DISCO - останній концерт цього роу. Cергій Жадан і Собаки в Космосі, Азіза Ібрагімова, SVITER, Юрій Гуржи (RotFront, Berlin).

Всі кошти, отримані від концерту, підуть на запис нового диску Сергія Жадана і Собак у Космосі.

Хочеш почути новий альбом - прийди й підтримай музикантів!  

Про учасників: 

Спільний проект Сергія та Собак існує вже кілька років. 2008 року він був зафіксований на диску «Спортивний клуб армії». З того часу колектив назбирав достатню кількість матеріалу для нового альбому. Музиканти вирішили звернутись за допомогою до своїх слухачів, тому безпосередньою метою цього концерту є збір коштів на запис нового диску. Тож 27 грудня можна буде почути як речі зі старої програми, так і новий матеріал. 

Проект «SVITER» як завжди запропонує свою самобутню космічну музику. Музиканти виконають нові та старі композиції. Мова піде про проблеми ракетобудування та колективного виходу у відкритий космос. Однією з наскрізних тем колективу є гуманоїди в реаліях шоу-бізнесу. А також комети, зірки та продукти харчування з тюбиків. 

Юрій Гуржи - один із засновників легендарного берлінського проекту Russendisko, лідер гурту RotFront. Народився та виріс у Харкові. Починаючи від 1999 року проект Russendisko почав знайомити мешканців Берліна з кращими досягненнями «незвичної» музики з країн колишнього СРСР, за кілька років отримавши статус культурної легенди столиці Німеччини. В 2010-ому автори Russendisko створили компіляцію Revolution Disco, до якої ввійшли революційні пісні народів світу в сучасних аранжуваннях. 

Емігрантський рагамаффін коллектив RotFront 2010 року було визнано кращою world music-групою Німеччини.

27 грудня Юрій підтримає виступ Собак у космосі та відіграє власний сет як dj.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери