Головна\Події\Зустрічі

Події

25.09.2010|10:34|Буквоїд

Клуб дитячих письменників: про дитяче і не лише

Нещодавно в гостинних стінах Національного музею літератури відбулося чергове засідання Клубу дитячих письменників.

В роботі клубу взяли участь Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, Леся Воронина, Зірка Мензатюк, Олесь Ільченко та інші письменники, які пишуть виключно для дітей, або не лише для них.

В дружньому колі були обговорені проблеми відсутності серйозної літературної критики, системного аналізу сучасних творів для дітей і підлітків. Присутні зазначили: часто трапляється, що нечисленні критичні тексти, рецензії на книжки сучасних авторів є яскравими проявами некомпетентності рецензентів. Замість серйозного підходу до нових книжок незрідка бачимо з їхнього боку як не розуміння психології дітей, на яких розраховані модерні тексти, так і не включеність таких рецензентів в сучасний літературний процес, їхні застарілі, провінційні погляди на українську книгу для дітей.

Кілька цікавих, оригінальних ідей щодо майбутньої роботи клубу висловили Ірен Роздобудько й Андрій Кокотюха.

А під час Літературного фестивалю у Львові, що проходив у рамках традиційного вже Форуму видавців, письменники, які пишуть для дітей, знову зібралися, щоб з новими членами Клубу продовжити роботу. Особливо запам’яталася дискусія за участю Галини Малик і Сашка Дерманського.

Члени Клубу вирішили: наступне засідання проведуть в Києві, в середині жовтня.

На фото: Олесь Ільченкокоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери