Re: цензії

18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
17.01.2021|Олександр Козинець
Добро, яке випромінює радість
17.01.2021|Ярослав Поліщук
Знаки часу
15.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Митець живого слова і думки
13.01.2021|Ігор Фарина, член НСПУ
Голоси з перехрестя епох
12.01.2021|Сергій Синюк
Наука болем
11.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Сотворіння живого слова і думки
11.01.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
Божі птахи прилетіли: минуле і сучасність в жіночому письмі Наталії Яреми
11.01.2021|Віктор Шарпатий, доктор історичних наук, професор
Лідер, якого пощастило мати Франції
10.01.2021|Ніна Головченко
Погані слова та капосні історії для дітей від Івана Андрусяка
Головна\Події\Конкурс

Події

03.12.2020|13:54|Буквоїд

Оголошено імена переможців літературного конкурсу від “Нашого формату”

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Літературного конкурсу для дитячих письменників видавництва “Наш Формат”. Через карантинні обмеження підсумкове оголошення результатів транслювалося наживо на сторінці конкурсу та видавництва “Наш Формат” у Facebook.

На онлайн-церемонії були присутні лауреати конкурсу та члени письменницького журі, серед яких Ірен Роздобудько, Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Сергій Пантюк, Ольга Купріян. Вів подію письменник і керівник Дитячої редакції видавництва “Наш Формат” Іван Андрусяк.

Літературний конкурс для дитячих письменників видавництва “Наш Формат” мав на меті за допомогою найкращих українських дитячих письменників, а також самих дітей-читачів відібрати найцікавіші твори для дітей і молодших підлітків, потенційні бестселери. На конкурс надійшло 90 рукописів. Конкурс тривав із 7 липня і відбувався у 2 тури. На першому етапі рукописи розглядало експертне журі: авторитетні літературознавці, педагоги, бібліотекарі, літературні журналісти та блогери. Кожен учасник конкурсу отримав мінімум дві фахові рецензії на свій рукопис із конкретними рекомендаціями щодо подальшої роботи з ним. Експерти відібрали 15 творів, які вийшли у 2-й тур. З ними працювало письменницьке журі, яке і визначило переможців у 2 вікових категоріях: 6+ та 10+.

Третє місце в категорії 6+ отримала Світлана Аман (м. Южноукраїнськ) за пригодницьку повість-казку “Безнадійний — Гроза семи морів”. У категорії 10+ був нагороджений кулінарно-шпигунський роман “Рецепт торта від нудьги” Тетяни Лазової (м. Київ).

Друге місце розділили 2 рукописи в категорії 6+ — “святкова” повість-казка “Різдвяний Бука” Тетяни Стрижевської та гумористична повість-казка “Схибнутий ліс” від Соні Атлантової. Обидві письменниці з Києва.

Володаркою першої премії і абсолютним переможцем у категорії 10+ стала Тетяна Рубан (м. Полтава) і її  пригодницько-психологічна повість “На північ від кордону”.

Переможці отримають авторські гонорари розміром від 5 до 15 000 гривень та можливість видати свої твори у  “Нашому Форматі”.

Спецвідзнаки журі отримали два твори з категорії 10+: повісті-фентезі “Ключ Горгона” Мар’яни Стефак (с. Сопів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.) та “Вполювати дикого ойстра” Анастасії Якименко (м. Тбілісі). Після доопрацювання рукописів їхні автори  також отримають комерційну пропозицію  від видавництва “Наш Формат”.

Пропозицію видати твір у дорослій редакції видавництва “Наш Формат” отримала Ореста Осійчук (м. Луцьк) за роман у жанрі "родинних історій" “Абрикосова книгарня”.

У фіналі церемонії було анонсовано новий літературний конкурс для авторів казок. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери