
Re: цензії
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
- 11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. КременчукЖінкам потрібна любов
- 05.03.2025|Тетяна Белімова"Називай мене Клас Баєр": книга, що вражає психологізмом та відвертістю
Видавничі новинки
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
Події
Увага! Продовжується конкурс літературних критиків
Книжковий портал «Буквоїд» спільно з Мережею книжкових магазинів «Книжковий супермаркет» та Компанією MUK (компанія з розповсюдження електронних книг lBook) з 1-го грудня 2008 року започатковує конкурс літературних критиків.
Конкурс планується як постійно діюча акція, до якої будуть залучатися автори критичних відгуків та статей, що стосуються всіх напрямів і жанрів сучасного книговидання.
Інститут критики є однією з найважливіших складових як культурного процесу загалом, так і функціонування книжкового ринку зокрема. Метою конкурсу є організація живого літературного процесу, орієнтованого на читача і його інтереси.
Поява талановитих авторів і талановитих критиків – це явища взаємообумовлені й синхронні. Ми шукаємо яскраві твори і нові імена. Ми знайдемо для них аудиторію.
З метою популяризації творів сучасних українських авторів, у 2008 році конкурс оголошується на краще представлення нових творів художньої літератури (проза, поезія, драматургія) вітчизняних авторів.
Змагання критиків проводиться у двох жанрах:
– літературна рецензія;
– літературний огляд.
Конкурс проходитиме у два етапи:
1-й – до 1 березня 2009 року. За його підсумками журі, до складу якого входитимуть відомі в Україні літератори та критики, визначить список з найкращих 10 рецензій та оглядів. Усі рецензії короткого списку будуть оприлюднені на Книжковому порталі «Буквоїд» (www.bukvoid.com.ua)
2-й – до 1 квітня 2009 року. Шляхом читацького голосування на порталі «Буквоїд» буде визначено двох переможців – авторів найкращої рецензії та огляду. Усі відзначені конкурсанти отримають подарунковий пакет з 5 найкращих книжок від Мережі книжкових магазинів «Книжковий супермаркет», а переможцям будуть вручені спеціальні призи – електронні книги lBook.
Твори на конкурс слід надсилати до 31 січня 2009 року на електронні скриньки: ta500@ukr.net та rudenko@rudenko.kiev.ua
Вимоги до учасників конкурсу:
1) Представити справді значущі видання, що заслуговують на те, аби їх купили або прочитали якомога більше людей;
2) Рецензувати лише нові видання, що побачили світ у 2008 році;
3) Надавати лише власні тексти, які раніше не друкувалися;
4) Дотримуватися таких обсягів твору: рецензія – від 4 до 8 тис. знаків; огляд – від 6 до 12 тис. знаків.
Зобов’язання організаторів конкурсу:
– Розмістити кращі рецензії на книжковому порталі;
– Нагородити переможців конкурсу спеціальними призами та пам’ятними подарунками.
Коментарі
Останні події
- 21.04.2025|21:30“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
- 18.04.2025|12:57Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
- 14.04.2025|10:25Помер Маріо Варгас Льоса
- 12.04.2025|09:00IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
- 06.04.2025|20:35Збагнути «незбагненну незбагнеж»
- 05.04.2025|10:06Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
- 05.04.2025|10:01Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
- 05.04.2025|09:56Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
- 30.03.2025|10:014 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
- 30.03.2025|09:50У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая