Головна\Події\Культура

Події

24.10.2020|19:26|Буквоїд

Платформа Є-мова відкриває запис на новий курс з української мови

“22 уроки до мовної впевненості” (В1) – так називається новий онлайновий курс з вивчення української мови від освітньої платформи “Є-мова”, який допоможе охочим досягти рубіжного рівня мовних навичок і стати впевненим користувачем мови.

Слухач зможе розширити свій словниковий запас, розглянути багато різних типових побутових ситуацій та стати впевненим мовним користувачем. Навчання стане у нагоді всім, хто прагне покращити навички розмовної української мови.

На курсі можуть навчатися ті, хто на роботі чи вдома послуговується часто та/або переважно російською мовою, проте прагне удосконалити рівень побутового українського мовлення. Такий онлайновий формат зручний також для українців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим. На курсі можуть навчатися іноземці, які мають базові знання з української.

“22 уроки до мовної впевненості (рівень В1)” є логічним продовженням курсу “Українська за 27 уроків” (елементарний рівень - А1-А2), який є нашою першою спробою онлайнового курсу з української мови. Цей курс став популярним серед громадян України та іноземців:

у перший місяць відкриття курсу навчання пройшли 10 тисяч користувачів.

Реєстрація на курс стартувала сьогодні за посиланням https://course.emova.language-ua.online/courses/course-v1:ukainianworld+EMOVA104+2020/about, навчання розпочнеться 9 листопада за покликанням.

“Є-мова” - це освітня онлайнова платформа, на якій можна вивчати українську мову. Ця ініціатива є продовженням проєкту “Безкоштовні курси української мови” та об’єднує найкращих фахівців. Курс належить громадській організації “Український світ” та створено за кошти зібрані на Спільнокошті.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери