
Re: цензії
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
- 25.08.2025|Ігор ЗіньчукПравди мало не буває
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
Сергій Майдуков з командою ілюстраторів створили змістовні постери до дня донора
Проєкт «Art Donation» був ініційований волонтерською організацією «Агенти крові» до міжнародного дня донора.
За втілення ідеї в життя взявся Сергій Майдуков – відомий ілюстратор, який співпрацює з The New Yorker, The New York Times, The Washington Post, The Guardian, The Village Voice, The Financial Times, The Boston Globe та іншими ЗМІ, які читає весь світ. Сергій також залучив до роботи команду ілюстраторів, з якими вже створив гучний проєкт про Київ на карантині у вигляді журнальних обкладинок – THE KYIVITE. Серед інтузіастів Таня Кремень, Саша Піас, Олена Лондон, Дарина Скульська, Орися Мельник та інші.
«Art Donation» створений для того, щоб не надто естетичну процедуру донації показати з іншої сторони: через метафори, фантазію, фарби та креатив. Адже є певні краса та сміливість у бажанні ділитися своєю кров’ю.
«Ми в Агентах крові вже 5 років говоримо про донорство крові, але цього не завжди достатньо. Всесвітній День донора – це той невеликий проміжок часу, коли фокус громадськості зміщується на цю тему. Роботи ілюстраторів – це оголення внутрішньої краси донорства. Я ризикнула звернутися до Сергія та його команди, оскільки закохалася в проект KYIVITE і окремо в унікальний талант Сергія візуалізувати думки. Тож вони пройшлися по темі з рентгенівським апаратом, дістали найважливіше та запакували в естетичну форму. Такий проект – кращий подарунок для наших донорів», – розповідає кураторка «Агентів Крові» Олена Балбек.
Також в Охматдиті, Інституті Амосова та Інституті Серця на Братиславській пройде виставка з вже роздрукованими постерами.
Агенти крові – волонтерський рух популяризації донорства. 5 років проводять чергування по вівторках в Інституті серця МОЗ України, по середах у Центрі крові ОХМАТДИТу, та виїзні чергування разом з Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова
Коментарі
Останні події
- 10.09.2025|19:24Юліан Тамаш: «Я давно змирився з тим, що руснаків не буде…»
- 08.09.2025|19:3211 вересня стане відомим імʼя лауреата Премії імені Василя Стуса 2025 року
- 08.09.2025|19:29Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив повну програму подій у 2025 році
- 08.09.2025|19:16В Україні з’явилася нова культурна аґенція “Терени”
- 03.09.2025|11:59Український ПЕН оголошує конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2025 р
- 03.09.2025|11:53У Луцьку — прем’єра вистави «Хованка» за п’єсою іспанського драматурга
- 03.09.2025|11:49Літагенція OVO офіційно представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті з поетичного слему
- 02.09.2025|19:05«Пам’ять дисгармонійна» у «Приватній колекції»
- 27.08.2025|18:44Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка-2025
- 25.08.2025|17:49У Чернівцях відбудуться XVІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz