Re: цензії

19.09.2019|Ніна Головченко
Збірка поезії «Любов довготерпить» (2019) Оксани Радушинської
18.09.2019|Микола Гринь, член Національної спілки журналістів України
Талановитий син завороженого Придесення
17.09.2019|Богдан Мельничук, Ігор Фарина, письменники
Оспівування весни спресованого часу
16.09.2019|Андрій Дахній, доктор філософських наук
Екзистенційний досвід поета: творчість у світлі Memento amare
16.09.2019|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Впливає серце у ріку щодення
16.09.2019|Ігор Зіньчук
Розплата за непрощені гріхи
Гіперпростір як відкритий твір (з книги «Від не-початку і до не-кінця»)
Безцінні скарби Сергія Дзюби
15.09.2019|Сергій Синюк
Про сучасність через призму історії
14.09.2019|Марія Грицюк, Івано-Франківськ
«Нехай прибереже свою реть лях, а ми тим часом помислимо…»
Головна\Події\Культура

Події

10.09.2019|10:32|Буквоїд

Більше 4 тисяч українських книжок отримали школи прифронтової зони

9-10 вересня школи в зоні ООС, передовсім, прифронтової зони, вчергове відвідує голова ГО «Розумне майбутнє нації», «Місіс Україна 2018» і «Місіс Планета 2018» Анна Горбань. Цього разу вона привезла дітям 4313 нових книжок, речі та, як завжди, добрі емоції.

Це вже третя поїздка громадської діячки в рамках акції «Спільне майбутнє через спільні книжки», яку вона реалізує протягом 2019 року. До збору книжок, ігор, речей вона залучає відомих акторів, спортсменів, благодійників, закордонних українців і навіть соціально-активних жінок – її колег по конкурсам краси з інших країн — «Місіс Ефіопія 2018», «Місіс Естонія 2017», «Місіс Індія», «Місіс Сінгапур», «Місіс США» та інші.

Цього разу Анна особисто передає книжки школам у селищі Новолуганське, смт. Луганське, селищі Опитне та місті Часів Яр. Також книжки отримує школа, розташована на лінії розмежування, у селі Чермалик Донецької області. 

Щоби підтримати доньку в її важливій місіїв поїздці бере участь і мама красуні – Маргарита Горбань. А також Ксенія Мацкевич, PR-директор львівського видавництва «Кальварія» та керівник будівельної компанії Quik House Олександр Білостоцький.

Акцію підтримало Міністерство інформаційної політики України, яке надало для акції 3544 книжки. Третій етап акції «Спільне майбутнє через спільні книжки» підтримали і відома українська благодійниця Тетяна Петракова та діловий глянець Ukrainian people, бізнемвумен Ліліт Саргсян, видавництва: «Кальварія», «Самміт-книга», «Просвіта»,  діловий глянець Fashion of Diplomacy, Спілка жінок України, Олена та Олексій Алейнікови, Інна та Світлана Капранови.

Нагадаємо, що громадська недержавна неприбуткова організація «Розумне майбутнє нації» здійснює акцію «Спільне майбутнє через спільні книжки», метою якої є благодійний збір та передання книжок дітям і школам на лінії зіткнення.

 Ініціатором і організатором акції «Спільне майбутнє через спільні книжки» є Анна Горбань — увідома телеведуча (Новий, СТБ), голова громадської організації «Розумне майбутнє нації», володарка титулів «Місіс Україна World 2018» і «Місіс Планета 2018». Зібрані книжки Анна Горбань  наособисто передає школам у прифронтовій зоні при співробітництві з представництвом ООН в Україні.

Напередодні нового навчального року в цих школах бракує різної літератури українською мовою, тому вони звернулися до Анни.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери