Re: цензії

14.11.2018|Михайлина Копчак
«Опускання» літератури
12.11.2018|Нгуєн Суан Хоа, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент Ханойського університету
Тетяна та Сергій Дзюби: «Колись ви вигадаєте нас…»
11.11.2018|Оксана Шипош, Львів
«Принц України» — незвичний і незвичайний
«Пребудь, Людино, вічно на землі!»
11.11.2018|Богдан Дячишин, Львів
«І виправдалася мудрість своїми ділами *»
10.11.2018|Наталія Михайлівська
Український Кім
Пісня пісень Павлікова
10.11.2018|Ігор Ольшевський
Зі “старанно забутих” – у незабутні
31.10.2018|Богдан Дячишин, Львів
Поетичне слово про дітей і для дітей
31.10.2018|Юлія Кривенко
«Легенда про юну Весну» Наталії Дев’ятко
Головна\Події\Культура

Події

28.03.2012|10:11|Буквоїд

«Випасання тигра» Віктора Дейсуна у «Мистецькій збірці»

28 березня у галереї «Мистецька збірка» відбудеться відкриття виставки живопису відомого українського художника-абстракціоніста Віктора Дейсуна під назвою «Випасання тигра».

 

. Дейсун:

- Що означає “Випасання тигра”? Це дуже кумедна історія. Якось, гуляючи у парку зі своєю маленькою дитиною, мені спало на думку, що було б, яби я зараз вигулював тигра? Так я написав одну роботу з такою назвою, а потім вийшла ціла серія, яку всі зможуть побачити у цій галереї.

 

“Одного разу телефонує мені Віктор і каже, що хоче показати нову серію робіт під назвою “Випасання тигра”. Мене дуже заінтригувала ця назва тому, що незвична як для живопису. Коли я побачив картини, одразу вирішив провести цю виставку”, - коментує новий проект директор галереї Максим Волошин.

 

Віктор Дейсун - абстракціоніст зі стажем, для якого живопис - спосіб обдаровувати радістю.

Не втомлюється вражати: благородством душі, сердечним "безбережжям" і багатогранністю в творчості. Кожна картина - "акумулятор" щирості, теплоти, позитиву і добра. У кожній - звернення до глибини іншого. Дослідник "дрібниць", з яких формується ціле, Майстер одухотворення буття і картин-роздумів. Особливістю індивідуального почерку автора є виразність, емоційність і смисловий абстракціонізм. Веселкові переливання колірних площин, тонка внутрішня логіка, складні хитросплетіння точок і ліній у візерунки, орнаментально широкі мазки, поєднуючись між собою на картинах, немов "утворюють" місток, перекинутий від земного до небесного, вищого. Розвиток спостереження за фрагментами природи привів до створення серії робіт абстрактного живопису, формалізму.

Народився 22 липня 1962 року в Кам´янець-Подільському.

Закінчив Київську державну художню школу ім. Тараса Шевченка. Львівську Академію мистецтв. Викладачі: Аркадій Мільковицький, Володимир Черкасов, Петро Кравченко, Юрчик Юрій Федорович. Член Національної Спілки художників України. Член творчого об´єднання "БЖ-Арт".

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери