Головна\Події\Культура

Події

27.10.2009|16:27|Буквоїд

Письменницько-видавничі лоти на аукціоні Lviv Fashion Week

На осінньому Тижні моди у Львові у традиційному благодійному аукціоні вперше взяли участь письменники та видавці.

Організатори торгів запропонували їм (а також акторам, співакам, музикантам...) виставити свої лоти, підготувавши їх у тандемі з відомими дизайнерами.

Президент Lviv Fashion Week дизайнер Петро Нестеренко-Ланько разом з видавцем Іваном Малковичем написали картину – «Осінній натюрморт», яку презентувала дружина Івана Малковича пані Ярина. Галина Вдовиченко з дизайнером Юлією Лехів (попередня колекція Юлі називалася «Коронація слова» і демонстрували її на весняному Lviv Fashion Week Ірен Роздобудько, Лариса Денисенко, Галина Вдовиченко, Наталка Шевченко, Елеонора Сімонова (директор видавництва «Нора-Друк»), Андрій Кокотюха, Ярослава Литвин, Анна Багряна та натхненниця літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш), виставили лот під назвою «Де плед — там і книжка». Мовляв, холодного осіннього вечора немає нічого кращого як добра книжка, горнятко гарячого чаю та домашній затишок. У спеціальну кишеньку авторського пледа на «вовчу тему» автори вклали книжку. А Галині довелося  продемонструвати, як цей предмет інтер´єру перетворюється на жіночий верхній одяг. Цей лот, до речі, придбав місцевий бізнесмен за тисячу триста гривень.

Дизайнер Майя Котельницька та письменник Любко Дереш запропонували учасникам торгів свій календар, але, на жаль, Любко не зміг взяти участь у презентації цієї роботи.

Загалом було запропоновано два десятки лотів, серед яких — аксесуари, ляльки, подушки, сумки, капелюшки... Організаторам вдалося зібрати 30 тисяч гривень. На ці гроші буде придбано десять багатофункціональних ліжок для відділення гематології Львівської обласної дитячої лікарні — для дітей, хворих на лейкемію.

На фото: Галина Вдовиченко та дизайнер Юля Лехівкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери