Головна\Події\Культура

Події

25.09.2009|15:02|Буквоїд

Письменники визначили найвпливовішу книгуОпитування, що проводилось серед письменників всього світу, визначило книгу, яка найбільше вплинула на літературу за останні 25 років.

 

Як передає The Guardian, цією книгою виявилась «Сто років самотності» колумбійця Габріеля Гарсіа Маркеса.

Опитування було організоване міжнародним літературним журналом Wasafiri, який відзначає цього року своє 25-річчя. Було опитано 25 літераторів, в тому числі Індру Сінха (Indra Sinha), Блейка Моррісона (Blake Morrison) та Аміта Чоудхурі (Amit Chaudhuri).

Респонденти могли назвати лише по одній книзі. Роман Маркеса, який приніс йому Нобелівську премію, виявився єдиним твором, який назвали більше одного разу — його визнали найвпливовішим відразу три літератора.

У список потрапили також «Лоліта» Набокова, збірка оповідань Раймонда Карвера (Raymond Carver) та мемуари Барака Обами «Мрії мого батька», які вже принесли своєму авторові одну літературну премію.

Крім того, письменники включили в перелік дві книги Салмана Рушді (Salman Rushdie) — «Сатанинські  вірші» (The Satanic Verses) та «Діти півночі» (Midnight’s Children) — а також «Безчестя» (Disgrace) Джона Кутзеє (J. M. Coetzee) та вірші Шеймаса Хині (Seamus Heaney), Елізабет Бішоп (Elizabeth Bishop) і Теда Хьюза (Ted Hughes).

Інформація:
Openspace.ru

Фото:  sprezzaturist.files.wordpress.com

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери