Re: цензії

05.08.2022|Тетяна Дігай, Тернопіль
Енциклопедична трилогія про Чортків
05.08.2022|Валентина Семеняк, письменниця
Чому? Навіщо? За що?
Режисерка жовтого катарсису
31.07.2022|Людмила Даниленко
«Якщо на селище напали чужі…». Читайте «Чорний хліб» Фоззі
29.07.2022|Ярослав Мотика, скульптор, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка
Можна лише дивуватись, що є такі поети як Ігор Павлюк
20.07.2022|Василь Кузан
Час усвідомити
12.07.2022|Альона Радецька, Хмельницький
«Картка Марії» Олександра Козинця як можливість самопізнання
12.07.2022|Василь Кузан
Епоха Павлюка
21.06.2022|Марина Сушко
Шамани слова
«Я нічого більше не хочу, лише писати…»
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

13.10.2011|20:03|Буквоїд

«Сяйво» остаточно здобуло перемогу у Вищому Господарському суді

ТОВ «Книгарня «Сяйво» виграло справу в Вищому Господарському суді України, таким чином поставило крапку востанній касаційній інстанції щодо незаконності проведеного рейдерами Леоніда Черновецького аукціону та крадіжки майна ТОВ «Книгарня «Сяйво» (Справа №3620).

 

Про це повідомляє прес-служба крамниці.

Судові процеси за цією справою тривали майже 2 роки та всі три судові інстанції: Господарський Суд м. Києва, Київський Господарський апеляційний Суд, Вищий Господарський Суд України підтвердили право на законність позицій ТОВ «Книгарня «Сяйво». «Маємо надію, що правоохоронні органи та Генеральна прокуратура України візьмуть до уваги остаточне вирішення справи судами України та невідкладно завершать розслідування діянь організованого злочинного угрупування, що реалізовувались під егідою: Вячеслава Супруненка, Олександра Супруненка, Дениса Комарницького, Олеся Довгого, Анатолія Чуба та притягнуть їх до кримінальної відповідальності за рейдерсько-бандитське захоплення книгарні «Сяйво», - йдеться у заяві прес-служби «Сяйва». 

Водночас 13 вересня комісія Київради з питань культури та туризму підтримала звернення заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка та кількох народних депутатів різних фракцій з проханням поновити права ТОВ «Книгарня «Сяйво» як єдиного орендаря приміщення за адресою вул. Червоноармійська, 6.  «Колектив книгарні «Сяйво» вчинив справжній подвиг: в судовому порядку скасував ряд незаконних рішень київської влади і забрав приміщення у команди Леоніда Черновецького, повернувши його до муніципальної власності», - наголосив голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець. Він нагадав, що рішенням Вищого господарського суду визнано недійсним договір купівлі-продажу приміщення магазину ТОВ «Абріль-студіо» і повернуто його в комунальну власність. «Цілком природно, що вдячна громадськість на стороні колективу і хоче, щоб наш улюблений магазин знов запрацював, був таким, яким його знають і люблять кияни різних поколінь», - вважає Бригинець. 

Книгарню «Сяйво» було захоплено 8 лютого 2010 року. Шевченківська РДА незаконно продала згадане приміщення ТОВ «Абріль-студіо». Тоді в магазин силою увірвались представники нових власників, вигнали з приміщення працівників книгарні, заварили вікна залізними щитами, а вхід кілька місяців був перегороджений вантажівками.    коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери