Головна\Події\Книжковий ринок

Події

24.03.2010|18:52|Буквоїд

«Книга.UA» повертається

З 27 березня програма «Книга. UA » з ведучою Мариною Бондаренко щосуботи знову в ефірі Першого Національного.

«Ми повертаємось в ефір Першого національного, щоб, як завжди, розповідати своєму глядачеві про найцікавіші події в книжковому світі. Впродовж останніх чотирьох місяців ми були поза ефіром, але не поза літературним життям. Тож перший випуск програми буде надзвичайно насиченим, адже ми згадуватимемо головні події зими. А це і творчий вечір Ліни Костенко, і вихід довгоочікуваного роману Оксани Забужко, і скандальне закриття книгарні «Сяйво», і вручення Шевченківської премії, і примирення Олеся Ульяненка з Нацкомісією із захисту суспільної моралі, і  приїзд Фредеріка Бегбедера і ще ціла низка яскравих подій», - розповіла напередодні ведуча і керівник програми  «Книга. ua» Марина Бондаренко.

Тематична палітра першої програми «Книга. UA» обіцяє бути надзвичайно цікавою. Дивіться програму в суботу, 27 березня о 16.00. 

«Книга.UA» - єдина в національному ефірі художньо-публіцистична програма, що популяризує українську книгу, повертається. Від першого ефіру, який відбувся 1 вересня 2007 року, 40-хвилинна «Книга. UA » зустрічалась з глядачем 90 разів. І от тепер після вимушеної 4-місячної паузи програма знову на своєму місці сітки мовлення Першого.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери